Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Prodazba,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Prodazba | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

06 дек. 10:46 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Garsonjera na prodazba vo Ohrid

1 400 ЕУР

Број на соби: 1,5
30 ноем. 13:53 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs Stan 70 m2 renoviran i namesten kaj h.Donco

84 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
24 ноем. 12:28 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Dupleks stan strog centar,125m2,Ul.Dimitar Vlahov

1 350 ЕУР

Број на соби: 4
20 ноем. 19:05 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan vo centar od 100m2 zad Ohridska Banka Kamelija

1 150 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
16 ноем. 15:34 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs renoviran stan 115m2 so 3 spalni vo Ohridati

1 550 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
15 ноем. 19:29 Агенција за недвижности Станови , Охрид

prodazba na garsonera

35 500 ЕУР

Број на соби: 1
13 ноем. 21:07 Агенција за недвижности Станови , Охрид

prodazba na stan

65 000 ЕУР

Број на соби: 2
30 окт. 08:40 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs stan 47m2 Bul.Turisticka h.Donco renoviran

50 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
21 окт. 12:10 Агенција за недвижности Станови , Охрид

CENTAR PREKRASNA GARSONJERA 29M2

1 500 ЕУР

Број на соби: 1
19 окт. 23:06 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Atraktiven stan

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
17 окт. 18:21 Агенција за недвижности Станови , Охрид

OHRID STAN 68m2 so 2 spalni sobi

1 350 ЕУР

Број на соби: 3
08 окт. 00:56 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stanovi od 47 do 68m2

Број на соби: 3
20 септ. 08:23 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Ohrid Centar 2 garsonjeri 29m2 i 40m2

1 500 ЕУР

Број на соби: 1
18 септ. 22:21 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Se prdavaat dve kamp prikolki,Ohrid

6 500 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
14 септ. 20:18 Агенција за недвижности Станови , Охрид

prodazba na stan

1 260 ЕУР

Број на соби: 2,5
14 септ. 08:34 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Ohrid Centar stan od 86m2

1 500 ЕУР

Број на соби: 3
14 септ. 01:47 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs trosoben stan 73m2 namesten kaj h.Flamengo

85 000 ЕУР

Број на соби: 3
12 септ. 19:29 Агенција за недвижности Станови , Охрид

stan na prodazba

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
08 септ. 09:25 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs Novi stanovi vo gradba na bulevar Turisticka

1 250 ЕУР

Број на соби: 2
07 септ. 11:02 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan od 90m2 vo Ohrid

99 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
07 септ. 09:58 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan od 95m2 vo Ohrid

95 000 ЕУР

Број на соби: 4
06 септ. 10:01 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs Prekrasen stan 110m2 so 3 spalni blizu centar

135 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
05 септ. 20:19 Агенција за недвижности Станови , Охрид

prodazba na stan

850 ЕУР

Број на соби: 4
15 авг. 18:04 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija,stan 40m2,visoko priz.Raca,so spalna

1 400 ЕУР

Број на соби: 2
09 авг. 12:07 Станови , Охрид

Stanovi za prodazba

Број на соби: 2
05 авг. 09:53 Агенција за недвижности Станови , Охрид

OHRID CENTAR odlicen stan 118m2

1 500 ЕУР

Број на соби: 4
31 јул. 14:29 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Атрактивна локација

1 ЕУР

Број на соби: 4
20 јул. 15:20 Агенција за недвижности Станови , Охрид

ATRAKTIVEN APARTMAN NA OHRIDSKO EZERO

180 000 ЕУР

Број на соби: 3
19 јул. 09:59 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Ohridati stan od 68m2

1 550 ЕУР

Број на соби: 2
16 јул. 12:15 Агенција за недвижности Станови , Охрид

OHRID stan Centar 70m2

1 800 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
16 јул. 12:13 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Ednosoben Stan 45m2

60 000 ЕУР

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Prodazba | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации