Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор lagadin,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: lagadin | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 мар. 16:57 Станови , Охрид

Stan vo Lagadin

Број на соби: 2
Површина: 40
11 авг. 08:25 Станови , Охрид

Apartman od 60m2 vo Lagadin

Број на соби: 2
Површина: 60
21 јун. 21:02 Станови , Охрид

Novi stanovi na prva linija do ezero

1 450 ЕУР

Број на соби: 2
10 мар. 10:43 Станови , Охрид

Stan vo Lagadin vednas do ezero

1 400 ЕУР

Број на соби: 2
10 мар. 10:27 Станови , Охрид

Stan vo Lagadin so pogled na ezero

1 800 ЕУР

Број на соби: 2,5
07 фев. 11:40 Станови , Охрид

Stan vo Lagadin

Број на соби: 3
21 септ. 14:59 Станови , Охрид

SAJCESKI Stan vo Lagadin

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
29 авг. 13:36 Станови , Охрид

Stan vo Lagadin

Број на соби: 2
Површина: 40
15 авг. 18:37 Станови , Охрид

APARTMANI CENTAR OHRID

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
07 авг. 12:39 Станови , Охрид

Se prodava Stan so pogled na ezero

1 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
21 јул. 12:51 Станови , Охрид

Dupleks vo Lagadin

85 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 80
16 јул. 08:24 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid 55m2

Број на соби: 3
26 јул. 11:55 Станови , Охрид

Lagadin Prva linija

Број на соби: 2,5
17 дек. 20:36 Станови , Охрид

Luksuzen stan vo Lagadin

Број на соби: 3
Површина: 60
28 јул. 17:49 Станови , Охрид

Stan od 53m2 vo naselba Lagadin

Број на соби: 2
30 окт. 19:08 Станови , Охрид

Stan vo naselba Lagadin

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
03 јун. 20:30 Станови , Охрид

Наш-Ваш-Дом apartman vo Lagadin 30m2

Број на соби: 1
Површина: 30
23 дек. 16:13 Станови , Охрид

Apartman Lagadin

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
13 окт. 09:50 Агенција за недвижности Станови , Охрид

LAGADIN LUX APARTMAN 90m2 na Ezero

Број на соби: 3
Површина: 90
22 јул. 09:32 Станови , Охрид

BILBORD Stan 74m2 LAGADIN

Број на соби: 2
30 јун. 14:40 Станови , Охрид

Наш-Ваш-Дом Stanovi vo Lagadin

Број на соби: 3
Површина: 70
17 фев. 20:02 Станови , Охрид

STANOVI so skromni ceni

495 ЕУР

Број на соби: 3,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување lagadin | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

LAGADIN lagadin lagadin lagadin lagadin lagadin lagadin lagadin Lagadin Lagadin

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации