Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Охрид , 485

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Се продава,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Се продава | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 11:05
Линк
Станови , Охрид

Стан Во Охрид во Бејбунар

1 250 ЕУР

Број на соби: 3
03 ноем. 19:39
Линк
Станови , Охрид

Стан во строг центар на градот

Број на соби: 2
Површина: 50
30 ноем. 17:01
Линк
Станови , Охрид

Стан на одлична локација

1 200 ЕУР

Број на соби: 3

Денес 11:05
Линк
Станови , Охрид

Стан Во Охрид во Бејбунар

1 250 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 10:53 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Agencija Juris stan vo Ohrid

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
06 дек. 18:09
Линк
Станови , Охрид

Куќа со три одвоени станови и голем двор

249 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 90
05 дек. 21:35 Агенција за недвижности Станови , Охрид

stan 53m²

1 650 ЕУР

Број на соби: 2
04 дек. 14:45 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kapital luksuzen stan so pogled na ezero vo Pestani

187 000 ЕУР

Број на соби: 2
04 дек. 14:42 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kapital ekskluzivno trosoben stan dupleks od 102m2

85 000 ЕУР

Број на соби: 5
03 дек. 14:33 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Psakoudia Halkidiki stan od 114m2

179 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1,5
30 ноем. 17:01 Станови , Охрид

Стан на одлична локација

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
29 ноем. 19:58 Агенција за недвижности Станови , Охрид

stan vo gradba

1 320 ЕУР

Број на соби: 3
27 ноем. 21:50 Агенција за недвижности Станови , Охрид

nov nekoristen stan

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
25 ноем. 09:36 Станови , Охрид

Продавам реновиран стан во Охрид

Број на соби: 3
Површина: 70
23 ноем. 20:38 Агенција за недвижности Станови , Охрид

48m² stan

Број на соби: 2
22 ноем. 21:59 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Imperija Nedviznosti stan od 95m2

85 000 ЕУР

Број на соби: 3
20 ноем. 21:25 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Imperija nedviznosti stan

Број на соби: 3
17 ноем. 12:47 Станови , Охрид

Стан во центар на Охрид

1 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 50
16 ноем. 20:57 Агенција за недвижности Станови , Охрид

stan vo centralno podracje

65 000 ЕУР

Број на соби: 2
15 ноем. 19:29 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan od 64m2 Imperija

Број на соби: 3
15 ноем. 19:29 Агенција за недвижности Станови , Охрид

prodazba na garsonera

35 500 ЕУР

Број на соби: 1
14 ноем. 21:49 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan od 65m2 Imperija

Број на соби: 2
13 ноем. 21:07 Агенција за недвижности Станови , Охрид

prodazba na stan

65 000 ЕУР

Број на соби: 2
10 ноем. 21:49 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Apartman vo blizina na Solun

95 000 ЕУР

Број на соби: 2
09 ноем. 21:34 Агенција за недвижности Станови , Охрид

renoviran stan

1 160 ЕУР

Број на соби: 3
08 ноем. 10:20 Станови , Охрид

Prodavam Stan vo Ohrid

63 000 ЕУР

Број на соби: 2
07 ноем. 23:15 Станови , Охрид

Stan vo Centar, itno

53 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
03 ноем. 19:39
Линк
Станови , Охрид

Стан во строг центар на градот

Број на соби: 2
Површина: 50
03 ноем. 12:58 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kapital trosoben stan 68m2 Ezerski Lozja Struga

53 000 ЕУР

Број на соби: 3
02 ноем. 21:29 Агенција за недвижности Станови , Охрид

stan vo centar

130 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
01 ноем. 20:33 Агенција за недвижности Станови , Охрид

ekskluziven stan

200 000 ЕУР

Број на соби: 3
01 ноем. 11:50 Станови , Охрид

Се продава стан во центарот на Охрид

Број на соби: 3
31 окт. 20:55 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Imperija Nedviznosti stan od 80m2

126 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
30 окт. 20:24 Агенција за недвижности Станови , Охрид

stan 52m²

1 520 ЕУР

Број на соби: 2
27 окт. 23:19 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Imperija stan od 115m2

Број на соби: 4
27 окт. 23:19 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan 68m2

1 640 ЕУР

Број на соби: 3
26 окт. 21:28 Агенција за недвижности Станови , Охрид

stan 45м²

72 000 ЕУР

Број на соби: 2
25 окт. 21:08 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan od 49m2

54 900 ЕУР

Број на соби: 2
25 окт. 21:08 Агенција за недвижности Станови , Охрид

35 м²apartman na more

67 000 ЕУР

Број на соби: 2
24 окт. 22:10 Агенција за недвижности Станови , Охрид

nov stan

93 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
21 окт. 12:36 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan od 50m2 vo Ohrid

1 350 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
21 окт. 12:36 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan od 56m2 vo Ohrid

61 600 ЕУР

Број на соби: 2
21 окт. 12:36 Агенција за недвижности Станови , Охрид

apartman vo Perea

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
21 окт. 12:35 Агенција за недвижности Станови , Охрид

stan vo centar

1 690 ЕУР

Број на соби: 2
20 окт. 15:58 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan od 107m2 vo Ohrid

800 ЕУР

Број на соби: 4
18 окт. 13:09 Агенција за недвижности Станови , Охрид

stan do breg na ezero

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Се продава | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации