Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Охрид , 677

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Se izdava,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Se izdava | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 23:23 ,

Se izdava stan od 54m2 vo Ohrid

400 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 23:11 ,

Se izdava apartman do ezerskiot kej blisku do se

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 1,5
Вчера 10:16 ,

Stan vo Ohrid za podolg vremenski period

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
26 септ. 12:41 ,

Se izdava garsonjera na prizemje

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
26 септ. 12:28 ,

Se izdava stan za turisti

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
26 септ. 08:19 ,

Se izdava kompletno namesten stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
25 септ. 20:20 ,

Se izdava stan

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
25 септ. 09:57 ,

Se izdava dvosoben apartman vo Ohrid

Број на соби: 2,5
Површина: 80
19 септ. 20:47 ,

Se izdava stan vo strog centar na Ohrid

Број на соби: 4
Површина: 60
19 септ. 12:39 ,

Se izdava garsonjera vo centarot na Ohrid

Број на соби: 1
Површина: 30
18 септ. 21:41
Линк
,

Se izdava garsonjera vo Ohrid

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
18 септ. 16:11 ,

Se izdava ednosoben stan vo Ohrid

5 500 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
15 септ. 00:24 Агенција за недвижности ,

Se izdava stan vo centar na Ohrid

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
10 септ. 19:23 ,

Se izdava stan za podolg period

Број на соби: 2
10 септ. 13:28 ,

Se izdava stan vo Ohrid na 30 metri od kejot

Број на соби: 3
Површина: 70
10 септ. 12:20 ,

SE IZDAVA APARTMAN VO STROG CENTAR NA OHRID

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
10 септ. 09:46 ,

Se izdava stan vo centar na Ohrid do Opstinata

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
07 септ. 17:08 Агенција за недвижности ,

Se izdava stan vo centar za podolg period

299 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
01 септ. 18:52 ,

Apartman od 60m2 vo Lagadin

Број на соби: 2
Површина: 60
25 авг. 16:15 ,

Se izdava stan 103m2 vo strogiot centar na Ohrid

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
24 авг. 16:17 ,

Se izdava stan vo Ohrid

Број на соби: 2
20 авг. 14:41 ,

Se izdava stan za turisti od 55m2

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
20 авг. 13:48 ,

Se izdava stan od 60m2 so edna spalna

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
16 авг. 13:38 ,

Se izdava stan vo centar

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 1

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Se izdava | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации