Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Se prodava,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Se prodava | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 дек. 19:04
Линк
Станови , Охрид

Prodavam stan vo Ohrid Biljanini izvori kaj kruzen tek

88 500 ЕУР

Број на соби: 2

13 апр. 16:09 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan od 35m2 vo Ohrid

900 ЕУР

Број на соби: 1,5
10 апр. 08:27 Станови , Охрид

LUX DUPLEKS STAN OD 70M2 VO OHRID

55 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
30 мар. 18:22 Станови , Струга

LUKSUZEN STAN VO SRCETO NA CARSIJATA

830 ЕУР

Број на соби: 4
24 мар. 11:42 Агенција за недвижности Станови , Охрид

NOV STAN OD 52 M2 OHRID

Број на соби: 2,5
16 мар. 18:20 Станови , Охрид

STAN OD 80M2 VO NASELBA DALJAN

Број на соби: 3
16 мар. 12:44 Станови , Струга

Stan od 88m2 vo Struga

Број на соби: 3
13 мар. 18:42 Агенција за недвижности Станови , Охрид

LUKSUZNO OPREMEN STAN 45M2 VO OHRID NA PARTIZANSKA

52 000 ЕУР

Број на соби: 2
12 мар. 10:50 Станови , Струга

VO SRCETO NA CARSIJATA SE PRODAVA LUKSUZEN STAN

830 ЕУР

Број на соби: 4
11 мар. 14:57 Станови , Охрид

Stan od 69m vo Ohrid

41 000 ЕУР

Број на соби: 3
09 мар. 08:34 Станови , Охрид

Stan od 124m2 vo Ohrid

Број на соби: 5
02 мар. 19:49 Станови , Охрид

Stan od 55m2 vo Ohrid

Број на соби: 3
27 фев. 09:06 Агенција за недвижности Станови , Охрид

STAN OD 79M2 VO OHRID

Број на соби: 2,5
02 фев. 04:31 Агенција за недвижности Станови , Охрид

STAN OD 82m2 POVOLNO JUZEN

Број на соби: 3,5
02 фев. 04:26 Агенција за недвижности Станови , Охрид

STAN OD 52m2 JUZEN POVOLNO

Број на соби: 3
21 јан. 17:06 Станови , Охрид

Ekskluziven stan 60m2 vo Ohrid

48 500 ЕУР

Број на соби: 3
21 јан. 00:00 Станови , Охрид

Stan od 60m2 vo Ohrid

Број на соби: 2,5
19 јан. 22:12 Станови , Охрид

STAN OD 32m2 VO OHRID

20 500 ЕУР

Број на соби: 1
13 јан. 13:30 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan od 60m2 vo Ohrid

Број на соби: 2,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Se prodava | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации