Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Se prodava,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Se prodava | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 дек. 19:04
Линк
Станови , Охрид

Prodavam stan vo Ohrid Biljanini izvori kaj kruzen tek

88 500 ЕУР

Број на соби: 2

20 септ. 20:57 Станови , Охрид

Dukjan Ohrid Centar

1 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
20 септ. 20:31 Станови , Охрид

Stan vo strog centar na Ohrid

Број на соби: 2,5
20 септ. 17:21 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Nov stan 57m2 so dvor od 77m2

115 000 ЕУР

Број на соби: 2
18 септ. 18:50 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Nov stan vo Lagadin so pogled na ezero 69m2 Kamelija

1 650 ЕУР

Број на соби: 3
14 септ. 20:13 Агенција за недвижности Станови , Охрид

se prodava stan

75 000 ЕУР

Број на соби: 2
14 септ. 01:47 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs trosoben stan 73m2 namesten kaj h.Flamengo

85 000 ЕУР

Број на соби: 3
12 септ. 21:59 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SE PRODAVA STAN VO CENTAR NA OHRID

1 650 ЕУР

Број на соби: 2
07 септ. 20:49 Станови , Охрид

Se prodava stan vo strog centar na Ohrid

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
07 септ. 20:48 Станови , Охрид

Se prodava stan vo strog centar na Ohrid

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
06 септ. 10:01 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs Prekrasen stan 110m2 so 3 spalni blizu centar

135 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
03 септ. 16:22 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SE PRODAVA EKSKLUZIVEN STAN VO OHRID

60 000 ЕУР

Број на соби: 2
31 авг. 20:20 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija stan 35m2,na bul.Turisticka,h.Flamengo

35 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
26 авг. 07:43 Станови , Охрид

Se prodava stan od 68m2 vo naselba Rasadnik

1 300 ЕУР

23 авг. 23:44 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SE PRODAVA STAN VO OHRID 45 M2

60 000 ЕУР

Број на соби: 2
23 авг. 23:44 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SE PRODAVA NOVOGRADBA VO OHRID 1200 E m2

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
20 авг. 12:08 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Prekrasen stan 80m2,Turisticka,Lux

1 250 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
20 авг. 12:06 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Stan 47m2,kaj h.Flamengo,5 kat,jugo-istok

1 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
19 авг. 08:23 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs atan 57m2 vo Lagadin prva linija do ezero

1 450 ЕУР

Број на соби: 2
10 авг. 08:58 Станови , Охрид

nov Stan

1 500 МКД

Број на соби: 2
31 јул. 14:29 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Атрактивна локација

1 ЕУР

Број на соби: 4
31 јул. 01:17 Станови , Охрид

Se prodava stan vo Ohrid 45m2

60 000 ЕУР

Број на соби: 2
22 јул. 21:06 Станови , Охрид

Strog centar luksuzno opremen

2 500 ЕУР

Број на соби: 2
21 јул. 19:53 Станови , Охрид

Se prodava stan vo Ohrid 62m2 63500

63 500 ЕУР

Број на соби: 4
21 јул. 15:39 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Apartman vo Park 58m2 so pogled ezero

2 450 ЕУР

Број на соби: 2
19 јул. 09:59 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Ohridati stan od 68m2

1 550 ЕУР

Број на соби: 2
18 јул. 17:34 Станови , Охрид

Stan

Број на соби: 3
16 јул. 15:27 Станови , Охрид

Se prodava stan na 1 vi

62 000 ЕУР

Број на соби: 3
16 јул. 12:15 Агенција за недвижности Станови , Охрид

OHRID stan Centar 70m2

1 800 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
16 јул. 12:13 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Ednosoben Stan 45m2

60 000 ЕУР

Број на соби: 2
15 јул. 16:05 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Vikendica vo Ljubanista 130m2 i dvor

45 000 ЕУР

Број на соби: 5
08 јул. 12:46 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan so prekrasen pogled kon Galicica

109 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
07 јул. 06:35 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Renoviran stan 47m2,Turisticka,2spalni

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
06 јул. 07:52 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Dvosoben stan 54m2 vo Ohrid

87 000 ЕУР

Број на соби: 2
01 јул. 19:01 Станови , Охрид

Nov stan od 91 m2 vo Ohrid

Број на соби: 3
01 јул. 17:25 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Dvosoben stan zad skalesta vo Ohrid

1 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2,5
26 јун. 21:57 Агенција за недвижности Станови , Охрид

STAN NA RATI VO OHRID

Број на соби: 1
23 јун. 15:41 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

30 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
20 јун. 15:18 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan na rati vo Ohrid

Број на соби: 2
19 јун. 07:57 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Nov stan ul. Slavej Planina Ohrid

100 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
19 јун. 07:55 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Nov stan so tri spalni Ohrid

1 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
12 јун. 08:53 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Najnovo vo nasata ponuda

1 000 ЕУР

Број на соби: 1

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Se prodava | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации