Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Se prodava,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Se prodava | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 дек. 19:04
Линк
Станови , Охрид

Prodavam stan vo Ohrid Biljanini izvori kaj kruzen tek

88 500 ЕУР

Број на соби: 2

14 дек. 19:22 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kuka vo Ohrid na 300m pred stara carsija

200 000 ЕУР

Број на соби: 6
13 дек. 13:37 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan 50m2

Број на соби: 2
Површина: 50
30 ноем. 23:17 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid 60m2

Број на соби: 2
Површина: 60
21 ноем. 19:45 Агенција за недвижности Станови , Охрид

top lokacija-top deloven

Број на соби: 1
16 ноем. 13:45 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Milosevski - Stan od 56m2 vo Ohrid na ulica Sirma

56 000 ЕУР

Број на соби: 3
14 ноем. 23:13 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SANRAJS Stan 64 m2 na 2 kat jug Gimnazija

74 000 ЕУР

Број на соби: 2
13 ноем. 11:47 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan od 74m2 vednaš sproti Ohridska banka

99 000 ЕУР

Број на соби: 3
13 ноем. 11:44 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Garsonjera vo nova gradba od 30m2 na vlezot od Ohrid

34 500 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 30
11 ноем. 00:15 Станови , Охрид

Prodavam stan

66 250 ЕУР

Број на соби: 2
10 ноем. 23:54 Станови , Охрид

Prodavam stan

66 250 ЕУР

Број на соби: 2
28 окт. 14:32 Станови , Охрид

Komforen stan vo Ohrid Centar

65 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
24 окт. 22:03 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan 45m2 vo centar

Број на соби: 2
22 окт. 03:23 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Prekrasen Stan 74m2,strog centar,jug

1 350 ЕУР

Број на соби: 3
15 окт. 12:25 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Ubav stan Ohrid 63m2

1 000 ЕУР

Број на соби: 2
13 окт. 13:17 Станови , Охрид

Prodazba na stan vo Ohrid

1 500 ЕУР

Број на соби: 3
07 окт. 15:07 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan od 70m2 vo naselba Drvara na 100m od ezeroto

58 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
07 окт. 07:06 Станови , Охрид

last minute exluziv-last minute exluzivno

1 ЕУР

Број на соби: 2
06 окт. 16:38 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan od 60m2 vo blizina na Tamaro 7 na 10 minuti do centar

65 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
04 окт. 10:23 Станови , Охрид

Super stan vo Ohrid, koristen samo dve godini

Број на соби: 3
29 септ. 09:31 Станови , Охрид

Stan so dvor

Број на соби: 2
22 септ. 02:07 Станови , Охрид

Familijaren stan

65 000 ЕУР

Број на соби: 3
17 септ. 13:24 Станови , Охрид

Stan Daljan Ohrid

52 000 ЕУР

Број на соби: 2
13 септ. 10:09 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs kuka od 120m2 nas Vidobista renovirana

Број на соби: 4
Површина: 120
05 септ. 09:27 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan 40m2 vo Ohrid

48 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
Површина: 40
25 авг. 10:29 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Ekskluziven sta vo Ohrid

Број на соби: 2,5
15 авг. 00:28 Станови , Охрид

STAN STROG CENTAR

1 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
13 авг. 18:30 Станови , Охрид

STAN STROG CENTAR

1 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
12 авг. 00:17 Станови , Охрид

Se prodava stan 100 m2

1 ЕУР

Број на соби: 4
06 авг. 00:31 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Se prodava stan vo Ohrid

81 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
19 јул. 08:59 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Ekskluziven stan Ohrid Park Golden Beach 58m2

3 000 ЕУР

Број на соби: 2
05 јул. 04:29 Станови , Охрид

Stan 82 m2 na Turisticka

Број на соби: 4
26 јун. 13:27 Станови , Охрид

Stan od 55m2

Број на соби: 2
17 јун. 13:23 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan 72m2 vo Ohrid

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
13 јун. 13:49 Станови , Охрид

Ednosoben stan vo Ohrid

1 ЕУР

Број на соби: 1
12 јун. 16:47 Станови , Охрид

Stan vo centar

70 000 ЕУР

Број на соби: 2
12 јун. 13:13 Станови , Охрид

Garsonjera 35m2

Број на соби: 1
08 јун. 03:29 Станови , Охрид

Se prodava Stan - 119m2 - 2 sobi

Број на соби: 2
07 јун. 15:54 Станови , Охрид

Se prodava Stan - 119m2 - 2 sobi

Број на соби: 2
03 јун. 21:32 Станови , Охрид

Se prodava stan vo Sveti Stefan

90 000 ЕУР

Број на соби: 2
30 мај 18:55 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Stan kaj Kejot na prizemje edna spalna terasa

66 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 30

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Se prodava | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации