Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Se prodava,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Se prodava | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

01 дек. 18:50
Link:
Станови , Охрид

Prodavam stan vo Ohrid Biljanini izvori kaj kruzen tek

88 500 ЕУР

Број на соби: 2

19 мај 08:11 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Nov stan od 50m2 vseliv Bejbunar

Број на соби: 2,5
Површина: 50
10 мај 19:59 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid od 68m2

Број на соби: 3,5
29 апр. 08:17 Станови , Охрид

Stan od 64m2

60 000 ЕУР

Број на соби: 3
28 апр. 23:58 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid od 55m2

Број на соби: 2
04 апр. 11:38 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Lihnidos nov stan od 67m2

1 050 ЕУР

Број на соби: 3
30 мар. 13:41 Станови , Охрид

Dvosoben stan vo centar na Ohrid

Број на соби: 2
26 мар. 12:46 Станови , Охрид

Deloven prostor vo Ohrid

44 900 ЕУР

Број на соби: 1,5
11 мар. 10:36 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs trosoben stan 80m2 prekrasen renoviran namesten

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
07 мар. 21:33 Станови , Охрид

Stan od 44m2 vo Ohrid

Број на соби: 1
26 фев. 18:03 Станови , Охрид

Stan na atraktivna lokacija vo Ohrid

Број на соби: 3
17 фев. 09:42 Станови , Охрид

Stan vo strog centar na Ohrid od 70m2

124 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
06 фев. 12:47 Станови , Охрид

Stan od 29m2 vo Ohrid

Број на соби: 1
21 јан. 09:13 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid od 46m2

58 000 ЕУР

Број на соби: 2
22 дек. 13:40 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid na odlicna lokacija

27 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 30
29 ноем. 21:09 Станови , Охрид

Stan vo Ezerski Lozja od 53m2

36 000 ЕУР

Број на соби: 3
13 ноем. 08:15 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan vo centar na Ohrid

1 250 ЕУР

Број на соби: 3
22 окт. 15:59 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan od 55m2 vo Ohrid

46 000 ЕУР

Број на соби: 3
18 окт. 20:19 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid 52m2

36 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
15 окт. 17:21 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan od 70m2 vo Ohrid

63 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
07 окт. 10:45 Станови , Охрид

Sajceski familijaren stan kaj Infel

87 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
05 окт. 13:20 Станови , Охрид

Sajceski stan kaj fakultetot

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
04 окт. 17:30 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid od 70m2

61 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
29 септ. 21:53 Станови , Охрид

*SAJCESKI* Moderno opremen Stan vo Daljan

55 000 ЕУР

Број на соби: 2
28 септ. 14:54 Станови , Охрид

Stan na 1vi kat

Број на соби: 2
28 септ. 11:41 Станови , Охрид

Sajceski stan vo Centar

130 000 ЕУР

Број на соби: 4
28 септ. 10:05 Станови , Охрид

Stan vo centar na Ohrid na top lokacija

Број на соби: 2
22 септ. 11:00 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid (do Istoriskiot arhiv)

1 ЕУР

Број на соби: 5
21 септ. 14:59 Станови , Охрид

SAJCESKI Stan vo Lagadin

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
19 септ. 13:09 Станови , Охрид

*SAJCESKI* Stan vo centar

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
17 септ. 16:05 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan od 74m2 vo Ohrid

82 000 ЕУР

Број на соби: 3
17 септ. 09:48 Станови , Охрид

Sajceski, famijaren stan kaj hotel Donco

50 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
15 септ. 18:59 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan od 62m2 vo Ohrid

70 000 ЕУР

Број на соби: 3
13 септ. 01:46 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan od 60m2 vo Ohrid

51 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 60
12 септ. 22:38 Станови , Охрид

Nov stan

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
12 септ. 11:50 Станови , Охрид

Familijaren stan kaj Hotel Donco

50 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
11 септ. 15:22 Агенција за недвижности Станови , Охрид

PRODADENO - Stan od 50m2 vo Ohrid

850 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Se prodava | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации