Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Se prodava,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Se prodava | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 дек. 19:04
Линк
Станови , Охрид

Prodavam stan vo Ohrid Biljanini izvori kaj kruzen tek

88 500 ЕУР

Број на соби: 2

11 септ. 15:10 Агенција за недвижности Станови , Охрид

PRODADENO - Stan od 68m2 vo Ohrid

57 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
11 септ. 12:41 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan od 60m2 vo Ohrid

51 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 60
11 септ. 10:40 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan od 57m2 prva linija vo Lagadin

82 000 ЕУР

Број на соби: 2
08 септ. 10:26 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan 77m2 ponov na prizemje namesten Sanrajs

950 ЕУР

Број на соби: 3
07 септ. 19:43 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan od 82m2 so pogled kon gradot Ohrid

1 450 ЕУР

Број на соби: 4
07 септ. 19:15 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan od 74m2 kompletno opremen vo Ohrid

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
06 септ. 23:23 Станови , Охрид

Stan vo Voska Daljan

25 000 ЕУР

Број на соби: 2
06 септ. 22:03 Станови , Охрид

Stan na Egejska

Број на соби: 2
02 септ. 23:46 Станови , Охрид

Nov stan

1 150 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
02 септ. 12:49 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid 38m2

37 000 ЕУР

Број на соби: 2
28 авг. 14:56 Станови , Охрид

Se prodava stan vo centar na Ohrid na top lokacija

Број на соби: 2
26 авг. 09:34 Станови , Охрид

Stan na ul.Egejska

Број на соби: 2
25 авг. 15:39 Станови , Охрид

Renoviran stan vo Ohrid povolno

25 000 ЕУР

Број на соби: 2
23 авг. 15:12 Станови , Охрид

Trosoben stan vo Rasadnik od 71m2

69 000 ЕУР

Број на соби: 3
19 авг. 14:38 Станови , Охрид

Stan 50m2 vo Ohrid

35 500 ЕУР

12 авг. 13:17 Станови , Охрид

Ohrid

800 ЕУР

Број на соби: 3,5
10 авг. 18:16 Станови , Охрид

Stan od 55m2 vo Ohrid

44 000 ЕУР

Број на соби: 2
07 авг. 12:39 Станови , Охрид

Se prodava Stan so pogled na ezero

1 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
30 јул. 14:05 Станови , Охрид

Stan vo strog centar na Ohrid

Број на соби: 2
29 јул. 07:18 Станови , Охрид

Dupleks od 115m2 vo Ohrid

1 200 ЕУР

Број на соби: 4
29 јул. 07:18 Станови , Охрид

Stan vo Biljanini Izvori Ohrid od 100m2

120 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
27 јул. 07:26 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Renoviran i namesten stan od 57m2 Sanrajs

63 000 ЕУР

Број на соби: 2
26 јул. 12:49 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan od 42m2 vo Ohrid

32 000 ЕУР

Број на соби: 2
21 јул. 12:51 Станови , Охрид

Dupleks vo Lagadin

85 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 80
20 јул. 20:32 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

45 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
14 јул. 00:52 Станови , Охрид

Stan kaj Kam market

45 000 ЕУР

Број на соби: 2
14 јул. 00:22 Станови , Охрид

Nov nevselen stan vo Ohrid od 67m2

Број на соби: 3
12 јул. 13:41 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SANRAJS Renoviran Stan 62m2 Turisticka KAM juzen

62 000 ЕУР

Број на соби: 2
09 јул. 00:10 Станови , Охрид

Familijaren stan vo Ohrid 100m2

70 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
03 јул. 17:17 Агенција за недвижности Станови , Охрид

NOVO STAN 37 m2 , centar

Број на соби: 1,5
23 јун. 16:41 Станови , Охрид

Dukan vo Ohrid

50 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
12 јун. 22:47 Станови , Охрид

Se prodava Stan

Број на соби: 3
Површина: 70
10 јун. 16:44 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Nov stan Struga centar 53m2,3kat

53 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
01 јун. 10:31 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Trosoben stan 69m2 zad Mini Market Agencija Choice

76 000 ЕУР

Број на соби: 3
27 мај 12:05 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Trosoben stan vo Ohrid do Gimnazijata

49 000 ЕУР

Број на соби: 3
12 мај 15:56 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan vo Daljan od 63m2 na istok Sanrajs

650 ЕУР

Број на соби: 2
10 мај 13:39 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Garsonjera vo Ohrid vo naselba Hristo Uzunov

28 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 30
03 мај 21:33 Станови , Охрид

SE PRODAVA

Број на соби: 2
26 апр. 10:03 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan vo Ohrid ulica Dimitar Vlahov

90 000 ЕУР

Број на соби: 3
25 апр. 16:35 Станови , Охрид

Dvosoben stan 54m2 Strog Centar na Ohrid

Број на соби: 2
23 апр. 19:07 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Ekskluziven nov stan vo Ohrid Centar 80m2

1 300 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
14 апр. 11:11 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Namesten stan vo Ohrid vo naselba Raca

46 000 ЕУР

Број на соби: 2
05 апр. 20:39 Станови , Охрид

NOV NEVSELEN TROSOBEN

750 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
03 апр. 02:40 Станови , Охрид

Stan 43 m2 na 5 Kat vo zgrada so lft. Vo centar

45 000 ЕУР

Број на соби: 1,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Se prodava | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации