Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Se prodava,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Se prodava | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

01 дек. 18:50
Link:
Станови , Охрид

Prodavam stan vo Ohrid Biljanini izvori kaj kruzen tek

88 500 ЕУР

Број на соби: 2

25 авг. 20:30 Станови , Охрид

STAN VO OHRID KOMPLETNO OPREMEN 475 evra M2

475 ЕУР

Број на соби: 3,5
02 авг. 14:06 Станови , Охрид

Namesten stan 2ri rasadnik

Број на соби: 2
02 авг. 13:46 Станови , Охрид

Nov stan, golema terasa,pogled na ezero

Број на соби: 2
28 јул. 10:53 Станови , Охрид

Stan od 61m2 vo Ohrid

800 ЕУР

Број на соби: 2,5
26 јул. 11:55 Станови , Охрид

Lagadin Prva linija

Број на соби: 2,5
20 јул. 09:38 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SANRAJS Stan 40m2 naselba Bolnicki Kompleks

32 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
10 јун. 11:34 Станови , Охрид

Se izdava stan vo Ohrid

38 000 ЕУР

Број на соби: 2
03 јун. 00:56 Станови , Охрид

Se prodava stan vo ohrid

38 000 ЕУР

Број на соби: 4
30 мај 13:36 Станови , Охрид

Stan 39m2

Број на соби: 2
29 мај 02:10 Станови , Охрид

Celosno renoviran stan

31 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
18 мај 21:51 Станови , Охрид

Stan kompletno opremen Novogradba

51 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 2
17 мај 03:23 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

55 000 ЕУР

Број на соби: 2
24 апр. 12:58 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Agencija Nas Vas Dom hotel vo Struga 1200m2

Број на соби: > 10
Површина: 120
12 мар. 02:36 Станови , Охрид

Se prodava garsonjera vo ohrid

Број на соби: 1,5
10 мар. 13:04 Станови , Охрид

Stan od 44m2 vo Ohrid

Број на соби: 2
21 фев. 13:58 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SANRAJS Odlicen stan 2 kat istok 70m2 vo Ohridati

1 100 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
16 фев. 14:18 Станови , Охрид

Stan vo strog centar na Ohrid

38 000 ЕУР

Број на соби: 2
24 јан. 23:16 Станови , Охрид

Stan od 50m2

Број на соби: 2
Површина: 50
23 јан. 11:58 Станови , Охрид

Garsonjera od 20m2 vo Ohrid

10 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
Површина: 20
18 јан. 08:23 Станови , Охрид

Nov stan so neprecen pogled na jug

900 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 70
18 јан. 08:23 Станови , Охрид

Nov nevselen stan vo Ohrid

650 ЕУР

Број на соби: 2
08 јан. 23:44 Станови , Охрид

Nov nevselen stan od 71m2

Број на соби: 3,5
03 дек. 23:47 Станови , Охрид

Garsonjera od 30m2 vo Ohrid

10 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
Површина: 30
01 дек. 16:58 Станови , Охрид

Stan vo najstrog centar Ohrid od 38m2

Број на соби: 2
28 ноем. 23:07 Станови , Охрид

Stan od 60m2 vo Ohrid

750 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
25 ноем. 00:50 Станови , Охрид

Nov trosoben stan Biljanini izvori

100 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
08 ноем. 21:06 Станови , Охрид

STAN VO OHRID 66m2 POVOLNO

Број на соби: 3
08 ноем. 13:53 Станови , Охрид

Stan na ul. Galicica 68

Број на соби: 3
30 окт. 17:58 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Odlicen stan vo Ohrid

1 100 ЕУР

Број на соби: 3
16 окт. 16:20 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid od 95m2

Број на соби: 3
15 окт. 08:37 Станови , Охрид

Stan 76m2 na Turisticka pozadi Kam

Број на соби: 3,5
12 окт. 23:58 Станови , Охрид

Garsonjera vo Daljan

Број на соби: 1
Површина: 30
10 окт. 08:19 Станови , Охрид

Rnoviran stan vo Daljan

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Se prodava | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации