Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Se prodava,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Se prodava | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 дек. 19:04
Линк
Станови , Охрид

Prodavam stan vo Ohrid Biljanini izvori kaj kruzen tek

88 500 ЕУР

Број на соби: 2

30 септ. 08:58 Станови , Охрид

Nov stan od 53m2 vo Ohrid

38 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
24 септ. 15:50 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Stan od 41m2 so spalna kaj h.Flamengo

30 000 ЕУР

Број на соби: 2
18 септ. 21:05 Станови , Охрид

Dvosoben stan vo strog centar

43 800 ЕУР

Број на соби: 2
09 септ. 14:54 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Nov stan strog centar h.Montenegrin

950 ЕУР

Број на соби: 2
07 септ. 10:13 Агенција за недвижности Станови , Охрид

NOV OPREMEN SPRAT OD KUKA 125M2 NA PRV KAT ODLICEN

78 000 ЕУР

Број на соби: 3
06 септ. 10:36 Агенција за недвижности Станови , Охрид

ЧОЈС-Trosoben stan 65m2 na ul Galicica

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
06 септ. 10:19 Агенција за недвижности Станови , Охрид

ЧОЈС- Stan 59m2 vo strog centar

65 000 ЕУР

Број на соби: 2
03 септ. 19:25 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SANRAJS Garsonjera 35m2 juzna nas.H.Uzunov povolno

27 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
01 септ. 10:49 Станови , Охрид

Novseleni stanovi zapaden i juzen 3 sobni

Број на соби: 3
24 авг. 15:58 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

52 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
23 авг. 12:31 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

52 000 ЕУР

Број на соби: 2
23 авг. 12:27 Станови , Охрид

Stan vo Kisela Voda

Број на соби: 2
20 авг. 22:45 Станови , Охрид

Namesteno stance vo centar

Број на соби: 2
20 авг. 19:37 Станови , Охрид

Fantasticno stance vo Daljan

25 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
Површина: 40
14 авг. 20:06 Станови , Охрид

STAN VO OHRID

480 ЕУР

Број на соби: 3,5
14 авг. 09:03 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SANRAJS Renoviran stan vo Ohridati 44m2 na 2 kat

42 000 ЕУР

Број на соби: 2
05 авг. 21:20 Станови , Охрид

Trosoben stan vo blizina na Еzero

59 000 ЕУР

Број на соби: 3
05 авг. 09:17 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SANRAJS Nov Stan 51 m2 na 2 kat jug B.Izvori

48 000 ЕУР

Број на соби: 2
03 авг. 16:01 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Stan ul.Galicica kaj Tamaro 2kat,68m2 jug

45 500 ЕУР

Број на соби: 3
25 јул. 12:44 Агенција за недвижности Станови , Охрид

ЧОЈС- Kuka na ul Pitu Guli Vlaska Mala

150 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 160
24 јул. 10:03 Агенција за недвижности Станови , Охрид

STAN 88m2 OHRID

Број на соби: 3,5
19 јул. 10:27 Агенција за недвижности Станови , Охрид

ЧОЈС Stan od 57m2 vo Centar do Staro Kino

1 100 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
18 јул. 09:23 Станови , Охрид

Renoviran stan vo blizina na bolnicata

70 000 ЕУР

Број на соби: 4
17 јул. 12:34 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija stan 50m2 so pogled na ezero 5kat

38 900 ЕУР

Број на соби: 2
13 јул. 14:46 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

Број на соби: 2
10 јул. 01:30 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid mnogu ubav i mnogu eftin

495 ЕУР

Број на соби: 3
09 јул. 11:36 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid ubav i mnogu evtin

495 ЕУР

Број на соби: 3
09 јул. 00:09 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid mnogu povolno

495 ЕУР

Број на соби: 3
04 јул. 17:49 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan 54m2 Ohridi povolno

Број на соби: 2
04 јул. 17:32 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SANRAJS Stan 39m2 kaj KAM naTuristicka jug odlicen

31 000 ЕУР

Број на соби: 2
29 јун. 19:20 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid ITNO

Број на соби: 3,5
28 јун. 22:06 Станови , Охрид

Stan od 45m2 vo Ohrid

630 ЕУР

Број на соби: 2
28 јун. 21:34 Станови , Охрид

Stan od 62m2 vo Ohrid

45 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
18 јун. 06:57 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Garsonjera kaj hotel Tino

Број на соби: 1
10 јун. 09:00 Станови , Охрид

Stan u Daljan

Број на соби: 2,5
07 јун. 08:48 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan vo Ohrid od 35m2

30 000 ЕУР

Број на соби: 2
05 јун. 23:38 Станови , Охрид

Namesten trosoben stan vo Ohrid

68 000 ЕУР

Број на соби: 3
12 мај 20:27 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Garsonjera 30m2 dvor 50m2 kaj Kej Ezero

38 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
12 мај 15:28 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

45 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
10 мај 18:57 Станови , Охрид

Stan od 50m2 vo Centar

Број на соби: 2,5
Површина: 50
05 мај 13:58 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Trosoben Stan vo centar na Ohrid

750 ЕУР

Број на соби: 3
04 мај 10:59 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid na ul Turistichka

39 000 ЕУР

Број на соби: 2
28 апр. 12:09 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

Број на соби: 2
14 апр. 17:54 Станови , Охрид

Namesten ednosoben stan vo Ohrid

23 000 ЕУР

Број на соби: 1

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Se prodava | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации