Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Охрид , 508

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Se prodava,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Se prodava | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 дек. 20:34 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija nov stan 53n2,Turisticka kaj Kruzno

1 400 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
06 дек. 17:54 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija nov garsonjera na plaza,Prva linija 29m2

2 100 ЕУР

Број на соби: 1,5
06 дек. 10:46 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Garsonjera na prodazba vo Ohrid

1 400 ЕУР

Број на соби: 1,5
30 ноем. 13:53 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs Stan 70 m2 renoviran i namesten kaj h.Donco

84 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
30 ноем. 13:51 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs stan 70m2 vo centar na ul.Bogomilska odlicen

122 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
24 ноем. 12:28 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Dupleks stan strog centar,125m2,Ul.Dimitar Vlahov

1 350 ЕУР

Број на соби: 4
24 ноем. 12:14 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Se prodava stan vo Ohrid

1 300 ЕУР

Број на соби: 2,5
23 ноем. 12:08 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan vo strog centar na Ohrid

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 ноем. 11:42 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan od 58m2 vo Ohrid

66 900 ЕУР

Број на соби: 2
23 ноем. 11:25 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan vo Ohrid na odlicna lokacija

130 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 ноем. 10:42 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan od 96m2 vo Ohrid

112 800 ЕУР

Број на соби: 4
23 ноем. 10:15 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

44 000 ЕУР

Број на соби: 1
21 ноем. 12:10 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs stan 69m2 na 4 kat jug vo naselba H.Uzunov

69 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
16 ноем. 15:34 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs renoviran stan 115m2 so 3 spalni vo Ohridati

1 550 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
14 ноем. 08:30 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Stan 57m,.Bil.Izvori,zavrsna faza 5kat

1 300 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
12 ноем. 17:00 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SE PRODAVA STAN VO OHRID VO HRISTO UZUNOV

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
30 окт. 08:40 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs stan 47m2 Bul.Turisticka h.Donco renoviran

50 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
28 окт. 19:45 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Dupleks stan 107m2,kaj Egejskite zgradi

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
21 окт. 12:10 Агенција за недвижности Станови , Охрид

CENTAR PREKRASNA GARSONJERA 29M2

1 500 ЕУР

Број на соби: 1
18 окт. 19:37 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Nov Lux stan 60m2,centar,Namesten

135 000 ЕУР

Број на соби: 2
17 окт. 18:21 Агенција за недвижности Станови , Охрид

OHRID STAN 68m2 so 2 spalni sobi

1 350 ЕУР

Број на соби: 3
12 окт. 12:12 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SE PRODAVA STAN VO OHRID KAJ KAM MARKET

1 200 ЕУР

Број на соби: 2
12 окт. 10:31 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs stan 34 m2 vo nas. Bolnicki kompleks

25 000 ЕУР

Број на соби: 1
03 окт. 13:11 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Se prodava stan vo Ohrid od 55m2

2 200 ЕУР

Број на соби: 2
25 септ. 17:45 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SE PRODAVA STAN VO CENTAR NA OHRID

1 000 ЕУР

Број на соби: 3
25 септ. 12:55 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Stan Biljanini izvori 50m2 vo gradba

1 150 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
23 септ. 08:13 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs luksuzen apartman 66 m2 so pogled na ezero

200 000 ЕУР

Број на соби: 2
21 септ. 17:41 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelia Garsinjera Turisticka 1 kat,29m2 i podrum 6m2

40 500 ЕУР

Број на соби: 2
20 септ. 17:21 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Nov stan 57m2 so dvor od 77m2

115 000 ЕУР

Број на соби: 2
18 септ. 18:50 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Nov stan vo Lagadin so pogled na ezero 69m2 Kamelija

1 650 ЕУР

Број на соби: 3
14 септ. 20:13 Агенција за недвижности Станови , Охрид

se prodava stan

75 000 ЕУР

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Se prodava | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации