Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Se prodava,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Se prodava | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 дек. 19:04
Линк
Станови , Охрид

Prodavam stan vo Ohrid Biljanini izvori kaj kruzen tek

88 500 ЕУР

Број на соби: 2

07 дек. 19:04
Линк
Станови , Охрид

Prodavam stan vo Ohrid Biljanini izvori kaj kruzen tek

88 500 ЕУР

Број на соби: 2
02 дек. 21:03 Станови , Охрид

Stan na bul. Turisticka 49 m2

50 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1,5
01 дек. 06:05 Станови , Охрид

Se prodava stan

1 150 ЕУР

Број на соби: 5
22 септ. 01:16 Станови , Охрид

Dukjan Ohrid Centar

1 ЕУР

Број на соби: 1
20 септ. 20:57 Станови , Охрид

Dukjan Ohrid Centar

1 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
20 септ. 20:31 Станови , Охрид

Stan vo strog centar na Ohrid

Број на соби: 2,5
07 септ. 20:49 Станови , Охрид

Se prodava stan vo strog centar na Ohrid

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
07 септ. 20:48 Станови , Охрид

Se prodava stan vo strog centar na Ohrid

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
26 авг. 07:43 Станови , Охрид

Se prodava stan od 68m2 vo naselba Rasadnik

1 300 ЕУР

10 авг. 08:58 Станови , Охрид

nov Stan

1 500 МКД

Број на соби: 2
31 јул. 01:17 Станови , Охрид

Se prodava stan vo Ohrid 45m2

60 000 ЕУР

Број на соби: 2
22 јул. 21:06 Станови , Охрид

Strog centar luksuzno opremen

2 500 ЕУР

Број на соби: 2
21 јул. 19:53 Станови , Охрид

Se prodava stan vo Ohrid 62m2 63500

63 500 ЕУР

Број на соби: 4
18 јул. 17:34 Станови , Охрид

Stan

Број на соби: 3
16 јул. 15:27 Станови , Охрид

Se prodava stan na 1 vi

62 000 ЕУР

Број на соби: 3
01 јул. 19:01 Станови , Охрид

Nov stan od 91 m2 vo Ohrid

Број на соби: 3
23 јун. 15:41 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

30 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
07 мај 21:37 Станови , Охрид

Stan vo prv red pred ezero

72 000 ЕУР

Број на соби: 2
03 мај 14:24 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

Број на соби: 2
03 мај 11:40 Станови , Охрид

Stan od 58m2 vo Park Residence Ohrid

Број на соби: 2
09 фев. 22:41 Станови , Охрид

Se prodava stan 45m2

Број на соби: 1,5
30 ноем. 23:17 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid 60m2

Број на соби: 2
Површина: 60
11 ноем. 00:15 Станови , Охрид

Prodavam stan

66 250 ЕУР

Број на соби: 2
10 ноем. 23:54 Станови , Охрид

Prodavam stan

66 250 ЕУР

Број на соби: 2
28 окт. 14:32 Станови , Охрид

Komforen stan vo Ohrid Centar

65 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
13 окт. 13:17 Станови , Охрид

Prodazba na stan vo Ohrid

1 500 ЕУР

Број на соби: 3
07 окт. 07:06 Станови , Охрид

last minute exluziv-last minute exluzivno

1 ЕУР

Број на соби: 2
04 окт. 10:23 Станови , Охрид

Super stan vo Ohrid, koristen samo dve godini

Број на соби: 3
29 септ. 09:31 Станови , Охрид

Stan so dvor

Број на соби: 2
22 септ. 02:07 Станови , Охрид

Familijaren stan

65 000 ЕУР

Број на соби: 3
17 септ. 13:24 Станови , Охрид

Stan Daljan Ohrid

52 000 ЕУР

Број на соби: 2
15 авг. 00:28 Станови , Охрид

STAN STROG CENTAR

1 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
13 авг. 18:30 Станови , Охрид

STAN STROG CENTAR

1 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
12 авг. 00:17 Станови , Охрид

Se prodava stan 100 m2

1 ЕУР

Број на соби: 4
05 јул. 04:29 Станови , Охрид

Stan 82 m2 na Turisticka

Број на соби: 4
26 јун. 13:27 Станови , Охрид

Stan od 55m2

Број на соби: 2
13 јун. 13:49 Станови , Охрид

Ednosoben stan vo Ohrid

1 ЕУР

Број на соби: 1
12 јун. 16:47 Станови , Охрид

Stan vo centar

70 000 ЕУР

Број на соби: 2
12 јун. 13:13 Станови , Охрид

Garsonjera 35m2

Број на соби: 1
08 јун. 03:29 Станови , Охрид

Se prodava Stan - 119m2 - 2 sobi

Број на соби: 2
07 јун. 15:54 Станови , Охрид

Se prodava Stan - 119m2 - 2 sobi

Број на соби: 2
03 јун. 21:32 Станови , Охрид

Se prodava stan vo Sveti Stefan

90 000 ЕУР

Број на соби: 2
10 мај 19:59 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid od 68m2

Број на соби: 3,5
29 апр. 08:17 Станови , Охрид

Stan od 64m2

60 000 ЕУР

Број на соби: 3
28 апр. 23:58 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid od 55m2

Број на соби: 2
30 мар. 13:41 Станови , Охрид

Dvosoben stan vo centar na Ohrid

Број на соби: 2
26 мар. 12:46 Станови , Охрид

Deloven prostor vo Ohrid

44 900 ЕУР

Број на соби: 1,5
07 мар. 21:33 Станови , Охрид

Stan od 44m2 vo Ohrid

Број на соби: 1
26 фев. 18:03 Станови , Охрид

Stan na atraktivna lokacija vo Ohrid

Број на соби: 3
17 фев. 09:42 Станови , Охрид

Stan vo strog centar na Ohrid od 70m2

124 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Se prodava | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации