Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Se prodava,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Se prodava | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 дек. 19:04
Линк
Станови , Охрид

Prodavam stan vo Ohrid Biljanini izvori kaj kruzen tek

88 500 ЕУР

Број на соби: 2

22 септ. 01:16 Станови , Охрид

Dukjan Ohrid Centar

1 ЕУР

Број на соби: 1
20 септ. 20:57 Станови , Охрид

Dukjan Ohrid Centar

1 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 40
07 септ. 20:49 Станови , Охрид

Se prodava stan vo strog centar na Ohrid

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
07 септ. 20:48 Станови , Охрид

Se prodava stan vo strog centar na Ohrid

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
31 јул. 14:29 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Атрактивна локација

1 ЕУР

Број на соби: 4
01 јул. 17:25 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Dvosoben stan zad skalesta vo Ohrid

1 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2,5
19 јун. 07:55 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Nov stan so tri spalni Ohrid

1 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
07 окт. 07:06 Станови , Охрид

last minute exluziv-last minute exluzivno

1 ЕУР

Број на соби: 2
12 авг. 00:17 Станови , Охрид

Se prodava stan 100 m2

1 ЕУР

Број на соби: 4
13 јун. 13:49 Станови , Охрид

Ednosoben stan vo Ohrid

1 ЕУР

Број на соби: 1
22 септ. 11:00 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid (do Istoriskiot arhiv)

1 ЕУР

Број на соби: 5
25 фев. 14:34 Станови , Охрид

STAN 56m2 RENOVIRAN

1 ЕУР

Број на соби: 3
01 ноем. 17:01 Станови , Охрид

Se prodava hitno

1 ЕУР

Број на соби: 2
10 авг. 08:58 Станови , Охрид

nov Stan

1 500 МКД

Број на соби: 2
16 мар. 17:03 Станови , Охрид

Stan vo centar vo Ohrid

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 30
22 мар. 15:18 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan so dvor vo Daljan Ohrid

58 ЕУР

Број на соби: 2,5
05 окт. 11:18 Агенција за недвижности Станови , Охрид

STAN 41 m2 VO CENTAROT NA OHRID

62 ЕУР

Број на соби: 2
25 авг. 20:30 Станови , Охрид

STAN VO OHRID KOMPLETNO OPREMEN 475 evra M2

475 ЕУР

Број на соби: 3,5
14 авг. 20:06 Станови , Охрид

STAN VO OHRID

480 ЕУР

Број на соби: 3,5
10 јул. 01:30 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid mnogu ubav i mnogu eftin

495 ЕУР

Број на соби: 3
09 јул. 11:36 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid ubav i mnogu evtin

495 ЕУР

Број на соби: 3
09 јул. 00:09 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid mnogu povolno

495 ЕУР

Број на соби: 3
11 фев. 14:52 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

550 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
19 мар. 18:56 Станови , Охрид

Stan od 100m2 vo Ohrid

550 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
26 фев. 22:34 Агенција за недвижности Станови , Охрид

ЧОЈС Stan od 65m2 na Turisticka na 1 kat

600 ЕУР

Број на соби: 2,5
28 јун. 22:06 Станови , Охрид

Stan od 45m2 vo Ohrid

630 ЕУР

Број на соби: 2
12 мај 15:56 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan vo Daljan od 63m2 na istok Sanrajs

650 ЕУР

Број на соби: 2
18 јан. 08:23 Станови , Охрид

Nov nevselen stan vo Ohrid

650 ЕУР

Број на соби: 2
05 ноем. 23:19 Станови , Охрид

Stan od 65m2 vo naselba Hristo Uzunov Ohrid

650 ЕУР

Број на соби: 2,5
19 јул. 17:04 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid Rasadnik

650 ЕУР

Број на соби: 3
03 јан. 08:44 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Choice Stan do pazarot Nov nevselen 1kat povolno

650 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2,5
Површина: 40
24 јун. 08:13 Агенција за недвижности Станови , Охрид

ЧОЈС ITNO Povolno Stan na Turisticka kaj pazarot

650 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
28 мар. 10:54 Станови , Охрид

Stan od 100m2 vo Ohrid

650 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
27 мар. 14:49 Станови , Охрид

Stan od 100m2 vo Ohrid

650 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
22 окт. 13:41 Агенција за недвижности Станови , Охрид

ЧОЈС Juzen stan od 60m2 na Turisticka

650 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
14 мар. 16:05 Станови , Охрид

Stan garsonjera vo Ohrid

700 ЕУР

Број на соби: 1,5
05 апр. 20:39 Станови , Охрид

NOV NEVSELEN TROSOBEN

750 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
12 ноем. 14:21 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Nov Stan 93m2 ,na 1kat,Rasadnik

750 ЕУР

Број на соби: 3,5
28 ноем. 23:07 Станови , Охрид

Stan od 60m2 vo Ohrid

750 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
05 мај 13:58 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Trosoben Stan vo centar na Ohrid

750 ЕУР

Број на соби: 3
18 авг. 13:21 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Stan 80m2 2kat bul Turisticka kaj Kam

750 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
26 окт. 10:26 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Nov stan vo Ohrid itno

750 ЕУР

Број на соби: 3
19 авг. 11:14 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SANRAJS Stan 50 m2 vednas do opstina nov juzen

750 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Површина: 50
29 апр. 19:40 Агенција за недвижности Станови , Охрид

ЧОЈС Trosoben 67m2 vo Raca

780 ЕУР

Број на соби: 3
12 авг. 13:17 Станови , Охрид

Ohrid

800 ЕУР

Број на соби: 3,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Se prodava | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации