Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Охрид , 154

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор biljanini izvori,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: biljanini izvori | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 дек. 19:04
Линк
Станови , Охрид

Prodavam stan vo Ohrid Biljanini izvori kaj kruzen tek

88 500 ЕУР

Број на соби: 2

07 дек. 19:04
Линк
Станови , Охрид

Prodavam stan vo Ohrid Biljanini izvori kaj kruzen tek

88 500 ЕУР

Број на соби: 2
06 дек. 07:29 Станови , Охрид

Apartman/stan vo Ohrid za iznajmuvanje

70 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 80
23 ноем. 11:42 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan od 58m2 vo Ohrid

66 900 ЕУР

Број на соби: 2
20 ноем. 19:04 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija stan Bil. Izvori 50m2,na 1kat

1 150 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
16 ноем. 15:34 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs renoviran stan 115m2 so 3 spalni vo Ohridati

1 550 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
15 ноем. 08:35 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan vo gradba vo Ohrid

1 350 ЕУР

Број на соби: 1,5
14 ноем. 08:30 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Stan 57m,.Bil.Izvori,zavrsna faza 5kat

1 300 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
10 ноем. 09:44 Станови , Охрид

Se izdava stan vo Ohrid

Број на соби: 3
08 ноем. 12:02 Станови , Охрид

Stanovi vo faza na gradba Bejbunar Ohrid

1 270 ЕУР

Број на соби: 2
24 окт. 19:28 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija garaza 14m2 Biljanini izvori

5 900 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
11 окт. 00:15 Станови , Охрид

Namesten stan vo Ohrid

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 100
25 септ. 12:55 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Stan Biljanini izvori 50m2 vo gradba

1 150 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
21 септ. 17:47 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija stan 67m2 so 2spalni,Biljanini izvori

1 330 ЕУР

Број на соби: 3
14 септ. 13:58 Станови , Охрид

Stanovi vo Biljanini Izvori - 45m2 i 50m2

1 350 ЕУР

Број на соби: 2
28 авг. 17:14 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija nov stan 62m2 Bil.Izvori 4 kat

1 150 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2,5
21 јул. 19:53 Станови , Охрид

Se prodava stan vo Ohrid 62m2 63500

63 500 ЕУР

Број на соби: 4
19 јул. 14:23 Станови , Охрид

Se izdava stan za turisti vo Ohrid

08 јул. 12:46 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan so prekrasen pogled kon Galicica

109 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
21 јун. 07:48 Станови , Охрид

Se izdava stan vo Centar na Ohrid za dve lica

Број на соби: 1
10 мај 18:09 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija stan 72m2 Turisticka Biljanini izvori

1 300 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
07 апр. 18:00 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid od 50 do 75m2

Број на соби: 3
15 мар. 13:12 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kapital trosoben juzen stan 72 m2 Biljanini izvori

82 800 ЕУР

Број на соби: 3
20 дек. 17:46 Станови , Охрид

Se izdava trosoben stan (2 spalni) vo Ohrid

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
13 дек. 13:37 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan 50m2

Број на соби: 2
Површина: 50
13 дек. 06:37 Станови , Охрид

KUPUVAM STAN 65-75 m2

01 окт. 12:31 Станови , Охрид

Se izdava Stan vo Ohrid 53 m2

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
29 авг. 09:47 Станови , Охрид

Se izdava Trosoben stan so 2 spalni s. kratok/dolg period

Број на соби: 3
Површина: 70
29 авг. 08:12 Станови , Охрид

Stan vo Centar Ohrid za 2 lica (kratok/dolg period)

Број на соби: 1
05 авг. 10:52 Станови , Охрид

Stan za turisti Ohrid 2 spalni

Број на соби: 3
Површина: 70
19 јул. 09:11 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan Biljanini Izvori 61m1

1 500 ЕУР

Број на соби: 3
13 јул. 20:31 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Prekrasen stan vo Biljanini Izvori

67 000 ЕУР

Број на соби: 3
13 јул. 15:10 Станови , Охрид

Apartman vo Centar Ohrid za 2 lica

Број на соби: 1
11 јул. 11:20 Станови , Охрид

Se izdava garsonjera vo Ohrid

Број на соби: 1
03 јул. 13:12 Станови , Охрид

Se izdava stan vo Ohrid kaj Biljanini izvori

Број на соби: 3
01 мај 18:46 Станови , Охрид

Se izdava nov opremen stan

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
03 дек. 03:08 Станови , Охрид

Stanovi vo Ohrid

Број на соби: 3
02 дек. 13:44 Станови , Охрид

Stanovi vo Ohrid

Број на соби: 3
16 септ. 08:59 Станови , Охрид

SAJCESKI Stan Biljanini izvori

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
11 септ. 15:22 Агенција за недвижности Станови , Охрид

PRODADENO - Stan od 50m2 vo Ohrid

850 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
29 јул. 07:18 Станови , Охрид

Stan vo Biljanini Izvori Ohrid od 100m2

120 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
09 јул. 13:47 Станови , Охрид

Se izdava stan za turisti vo Ohrid

Број на соби: 3
29 јун. 22:21 Станови , Охрид

Se iznajmuva stan za turisti

Број на соби: 4
29 јун. 15:39 Станови , Охрид

Apartmani Krco Ohrid

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување biljanini izvori | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации