Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Охрид , 89

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор ohridati,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: ohridati | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 ноем. 09:51 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Agencija Juris stan vo Ohridati vo blizina na kejot

2 100 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
19 јул. 09:59 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Ohridati stan od 68m2

1 550 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
06 јул. 07:52 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Dvosoben stan 54m2 vo Ohrid

87 000 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
19 мај 11:10 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan vo Ohridati

Број на соби: 2
29 апр. 21:30 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Stan Ohridati ul.Asnom na 1 kat,68m2

1 550 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
31 мар. 17:27 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija nov stan Ohridati 49m2,na 3 kat

1 600 ЕУР

Број на соби: 2
16 јан. 16:51 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija nov stan vo Ohridati 53m2 prizemje

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
02 јан. 13:56 Станови , Охрид

Prekrasno duplex studio na Ohridskoto ezero

1 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
10 дек. 09:27 Станови , Охрид

Ohridati stan od 38 m2 + 14 m2 galerija

53 000 ЕУР

Број на соби: 2
29 авг. 04:17 Станови , Охрид

Izdavam garsonjera vo Ohridati

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
17 јун. 13:23 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan 72m2 vo Ohrid

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
04 окт. 18:38 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija se iznajmuva Stan Ohridati dolgorocno

180 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2,5
24 мар. 19:42 Станови , Охрид

Se izdava stan vo Ohrid

Број на соби: 1,5
08 мар. 09:09 Станови , Охрид

Agencija Nas Vas Dom stan vo Ohridati 53 mkv

1 ЕУР

Број на соби: 2
07 јан. 05:47 Станови , Охрид

Izdavam stan

Број на соби: 2
20 дек. 14:04 Станови , Охрид

Se izdava Garsonjera 33m2 Ohridati Turisticka

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 1,5
21 ноем. 11:39 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija stan 66m2,Ohridti-Asnom,dve spalni

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
21 ноем. 11:27 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Prekrasen Ohridati 78m2,1kat,Jugo-istok

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
03 септ. 15:08 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Stan Ohridati,52m2,dve spalni,pogled

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
18 авг. 12:41 Станови , Охрид

Se izdava garsonjera od 33m2 vo Ohrid Turisticka

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 1,5
21 фев. 13:58 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SANRAJS Odlicen stan 2 kat istok 70m2 vo Ohridati

1 100 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
Онлајн
24 јан. 16:24 Станови , Охрид

Se izdava stan za period od 6 meseci

30 окт. 17:58 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Odlicen stan vo Ohrid

1 100 ЕУР

Број на соби: 3
05 дек. 07:44 Станови , Охрид

Se izdava garsonjera od 33m2 Ohridati

Број на соби: 1
06 окт. 17:37 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Stan Ohridati 55m2 na 2 kat mini zgrada

50 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2,5
07 септ. 17:41 Станови , Охрид

Se iznajmuva trosoben stan kaj Ohridati

Број на соби: 3
29 авг. 10:31 Станови , Охрид

Stan zad hotel Milenium Ohridati

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 70
11 јул. 13:16 Станови , Охрид

Stan vo Ohridati

Број на соби: 2
19 мај 14:49 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Prekrasen Stan 81m2 Ohridti 1kat

900 ЕУР

Број на соби: 3
14 мај 22:13 Станови , Охрид

Stan od 50m2 vo Ohrid

Број на соби: 2
Површина: 50
26 окт. 09:01 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan 40m2 60m2 83m2 Ohrid

Број на соби: 3
Површина: 90
26 септ. 23:18 Станови , Охрид

GRASONJERI ZA STUDENTI FAMILII SAMCI

60 ЕУР / месечно

Број на соби: > 10
Површина: 30
14 авг. 18:54 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Prekrasen stan Ohridati 73m2 2kat Trosobe

67 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
31 јул. 21:32 Станови , Охрид

Se iznajmuva apartman vo Ohrid

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување ohridati | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации