Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор pogled na ezero,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: pogled na ezero | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 16:23 Станови , Охрид

Turisticki apartmani

Број на соби: 1
Денес 13:23 Агенција за недвижности Станови , Охрид , Вевчани

Vikendica na Jablanica so pogled na Ohridsko ezero

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
07 дек. 13:40 Станови , Охрид

Apartman so pogled na Ohridsko Ezero i stariot grad

Број на соби: 2,5
04 дек. 14:45 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kapital luksuzen stan so pogled na ezero vo Pestani

187 000 ЕУР

Број на соби: 2
24 ноем. 12:14 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Se prodava stan vo Ohrid

1 300 ЕУР

Број на соби: 2,5
15 ноем. 17:30 Станови , Охрид

Se izdava apartman so pogled na ezero vo Ohrid

Број на соби: 2,5
06 ноем. 17:42 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija stan vo Lagadin 71m2 stranicen pogled

1 650 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
03 ноем. 08:12 Станови , Охрид

STAN SO POGLED NA EZERO

65 000 ЕУР

Број на соби: 2
27 окт. 08:44 Агенција за недвижности Станови , Охрид

EKSKLUZIVEN I UNIKATEN STAN NA PRVA LINIJA LAGADIN 125M2

Број на соби: 4
Површина: 120
23 септ. 08:13 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs luksuzen apartman 66 m2 so pogled na ezero

200 000 ЕУР

Број на соби: 2
21 септ. 21:07 Агенција за недвижности Станови , Охрид

stan so pogled na ezero

2 200 ЕУР

Број на соби: 2
20 септ. 17:21 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Nov stan 57m2 so dvor od 77m2

115 000 ЕУР

Број на соби: 2
18 септ. 18:50 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Nov stan vo Lagadin so pogled na ezero 69m2 Kamelija

1 650 ЕУР

Број на соби: 3
14 септ. 14:09 Станови , Охрид

Apartmani vo Ohrid na samiot kej,centar so pogled na ezero

Број на соби: 3
Површина: 80
12 септ. 22:00 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Apartmani Jovan strog centar Ohrid so garaza

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
26 авг. 22:38 Станови , Охрид

Smestuvanje vo Ohrid so pogled na ezero

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
20 авг. 12:08 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Prekrasen stan 80m2,Turisticka,Lux

1 250 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
19 авг. 08:23 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs atan 57m2 vo Lagadin prva linija do ezero

1 450 ЕУР

Број на соби: 2
15 авг. 22:04 Станови , Охрид

SLOBODNO OD UTRE

Број на соби: 4
12 авг. 08:33 Станови , Охрид

Apartment(od12-14.08 i od 29ti)

40 ЕУР / дневно

Број на соби: 1,5
07 авг. 14:24 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Apartman vo Lagadin 150m2 prva linija

250 000 ЕУР

Број на соби: 3
21 јул. 15:39 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Apartman vo Park 58m2 so pogled ezero

2 450 ЕУР

Број на соби: 2
17 јул. 16:00 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Lux apartman so pogled na ezero strog centar Ohrid

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 60
17 јул. 15:43 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Se izdava apartman so pogled na ezero strog centar

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
07 мај 21:37 Станови , Охрид

Stan vo prv red pred ezero

72 000 ЕУР

Број на соби: 2
05 мај 18:54 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija nov stan na ezero plaza 1 linija 44m2

2 300 ЕУР

Број на соби: 3
03 мај 11:40 Станови , Охрид

Stan od 58m2 vo Park Residence Ohrid

Број на соби: 2
29 мар. 12:48 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Ekskluziven stan vo hotel Park Ohrid

3 100 ЕУР

Број на соби: 2
13 мар. 14:13 Станови , Охрид

Stan na prva linija do ezero

1 450 ЕУР

Број на соби: 2
27 фев. 12:01 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Agencija Juris prekrasen stan so pogled na ezero

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
16 јан. 14:27 Станови , Охрид

Turisticki apartmani

Број на соби: 1
10 јан. 23:16 Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

80 000 ЕУР

Број на соби: 2
11 ноем. 12:55 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Apartman vo strog centar na Ohrid so pogled na ezero

1 400 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
12 окт. 08:10 Станови , Охрид

Dolgorocno se iznajmuva stan so pogled na ezero

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
26 септ. 11:17 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Ekskluzivni stanovi vo Lagadin

Број на соби: 3
Површина: 120
17 септ. 13:24 Станови , Охрид

Stan Daljan Ohrid

52 000 ЕУР

Број на соби: 2
08 септ. 12:05 Агенција за недвижности Станови , Охрид

LAGADIN STAN 51m2 Prva linija so pogled

1 500 ЕУР

Број на соби: 2
17 авг. 12:21 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Osum apartmani vo pestani ohrid itno

Број на соби: 2
Површина: 60

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување pogled na ezero | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации