Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Скопjе , 1573

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Micurin,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Micurin | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 09:53 , ,

Namesten dvosoben stan vo Micurin 58m2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
16 авг. 13:10 , ,

Se izdava trosoben stan Micurin do zeleznickata stanica 70m2

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
12 авг. 09:46 , ,

Stan vo Micurin

170 000 ЕУР

Број на соби: 4
08 авг. 15:00 , ,

Se izdava stan od 60m2 vo Micurin Aerodrom

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
30 јул. 11:25 , ,

SE IZNAJMUVA NOV STAN VO MICURIN ,47m2

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
23 јул. 14:26 , ,

Se izdava stan

Број на соби: 2
Површина: 40
19 јул. 15:00 , ,

Micurin mal Stan vo Nova zgrada so 1 spalna i parking

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
18 јул. 14:26 , ,

Stan vo Micurin

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
15 јул. 14:26 , ,

Se izdava stan vo Micurin

Број на соби: 1
Површина: 50
13 јул. 20:25 , ,

Stan vo micurin

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
13 јул. 20:09 , ,

Stan vo micurin

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
12 јул. 13:01 , ,

Stan Micurin

250 ЕУР

Број на соби: 3
07 јул. 10:18 , ,

Stan za kratok prestoj vo Micurin

1 650 МКД / дневно

Број на соби: 2
01 јул. 13:08 , ,

Povolno NOV stan 46m2 vednas vseliv Aerodorm

1 600 ЕУР

Број на соби: 2
28 јун. 08:27 , ,

Apartmankaj novazeleznicka kratokprestoj nokevanje

10 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 30
19 јун. 22:41 , ,

Luksuzen Stan so 1 Spalna so 24c bezbednosen monitoring

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Micurin | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Micurin Micurin micurin Micurin micurin micurin Micurin micurin micurin Micurin

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации