Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор se prodava,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: se prodava | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

01 дек. 19:06
Link:
Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se prodava stan vo Kisela voda kaj rasadnik salata

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
22 ноем. 07:30
Link:
Станови , Скопjе , Ѓорче Петров

Se prodava Stan vo hrom

54 000 ЕУР

Број на соби: 2
26 ноем. 20:41
Link:
Станови , Скопjе , Гази Баба

SE PRODAVA NOV NEVSELUVAN STAN VO MADZARI

1 250 ЕУР

Број на соби: 2

Вчера 21:38 Станови , Скопjе , Центар

Se prodava stan vo centar kaj Grcka ambasada

108 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 21:03 Станови , Охрид

Stan na bul. Turisticka 49 m2

50 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 1,5
Вчера 18:40 Станови , Скопjе , Центар

Prodavam luksuzen stan vo Debar maalo - Centar

260 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 18:37 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se prodava stan 79m2 vo Kisela Voda

80 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 3
Вчера 14:38 Станови , Скопjе , Чаир

Stan Cair Topansko pole

Број на соби: 3,5
Вчера 13:09
Link:
Станови , Скопjе , Центар

Se prodava stan vo Debar maalo 125 m2 so zakupec

255 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 10:45
Link:
Станови , Гостивар

Stan od 60 m2 vo Gostivar - Maleardi

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 05:39
Link:
Станови , Скопjе , Карпош

SE PRODAVA STAN 74 m2 na ul. PRASKA TAFTALIDjE

132 500 ЕУР

Број на соби: 3
01 дек. 19:06
Link:
Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se prodava stan vo Kisela voda kaj rasadnik salata

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
01 дек. 18:50
Link:
Станови , Охрид

Prodavam stan vo Ohrid Biljanini izvori kaj kruzen tek

88 500 ЕУР

Број на соби: 2
01 дек. 15:43 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Se prodava stan 60m2 vo Taftalidze 2

98 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
01 дек. 13:58 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Кисела Вода

Trosoben stan 60 m2 vo Kisela Voda

1 350 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
01 дек. 13:41 Станови , Скопjе , Аеродром

Se prodava Nov vseliv stan

1 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
01 дек. 13:33 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Se prodava stan 50m2 na Mlecen

85 850 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
01 дек. 13:29 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Карпош

Se prodava stan 70m2 vo Taftalidze 1

134 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
01 дек. 12:55 Агенција за недвижности Станови , Тетово

Stan od 63m2 vo Tetovo

85 000 ЕУР

Број на соби: 3
01 дек. 12:39 Агенција за недвижности Станови , Скопjе , Кисела Вода

Ekskluzivno Shamionce Kisela Voda 140m2

161 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
01 дек. 12:12 Станови , Скопjе , Карпош

Se prodava stan Taftalidze 83m2 so dve spalni

135 000 ЕУР

Број на соби: 3
01 дек. 11:39 Станови , Скопjе , Карпош

Se prodava luksuzen stan na ekskluzivna lokacija vo Karpos

2 200 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 4
01 дек. 11:08
Link:
Станови , Скопjе , Карпош

Dupleks od 210m2 so dvor 350m2

315 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: > 10

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување se prodava | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации