Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор stan pod kirija,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: stan pod kirija | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 авг. 17:59 ,

Banesa ipet me qira/stan se izdava

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
10 авг. 19:03 , ,

SE IZNAJMUVA STAN POD KIRIJA

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
04 авг. 01:00 , ,

Izdavam Stan pod kirija vo naselba Cair

Број на соби: 3
04 авг. 01:00 , ,

Se izdava Stan pod kirija vo naselba Cair

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
26 јул. 13:55 , ,

Se izdava pod kirija

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
25 јул. 23:11 , ,

Se izdava stan vo Topansko Pole

Број на соби: 2
16 јул. 21:42 ,

Se izdava stan pod kirija

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
06 јул. 09:30 ,

Se izdava stan pod kirija

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
05 јул. 22:15 , ,

Izdavam stan pod kirija Jajapasha

Број на соби: 2
08 јун. 03:29 ,

STAN POD KIRIJA VO TETOVO

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
15 мај 09:43 , ,

Stan za iznajmuvanje / izdavanje

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
11 мај 12:17 ,

Se iznajmuva stan pod kirija vo strog Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
02 апр. 15:09 , ,

Se iznajmuva dvosoben stan vo City Garden Karpos

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
14 мар. 10:40 ,

Se iznajmuva komplet namesten stan od 91m2

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
07 мар. 22:11 ,

Se izdava stan vo Gostivar

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
27 јан. 21:00 , ,

Se izdava stan vo Topansko Pole Cair

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
12 јан. 17:33 , ,

izdavam stan po kirija namesten

17 000 МКД

Број на соби: 2
03 јан. 17:41 ,

Se izdava stan vo Gostivar

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
06 дек. 15:30 ,

Se bara stan pod kirija itno

Број на соби: 3
29 ноем. 16:13 , ,

Se izdava stan od 45m2

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
29 ноем. 13:59 , ,

Se izdava stan pod kirija

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
29 ноем. 00:06 ,

Jepet me qera banesa ne qender te shkolla Liria te Emeli

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
28 ноем. 23:14 ,

Se izdava stan od 70m2 vo Bitola

Број на соби: 4
Површина: 70
28 ноем. 10:56 , ,

Stan vo strog Centar

300 ЕУР

Број на соби: 3
22 окт. 00:53 ,

Se izdava stan vo Kumanovo

Број на соби: 4
Површина: 90
02 окт. 22:19 ,

SE IZDAVA NENAMESTEN STAN POD KIRIJA

Број на соби: 2
Површина: 40
20 септ. 01:29 , ,

Se izdava

Број на соби: 3
Површина: 70
16 септ. 17:52 ,

Jepet banese me qera , se izdava stan pod kirija

Број на соби: 3
Површина: 90
15 септ. 00:24 , ,

Stan vo Kapistec na ul. Kozara

Број на соби: 3
Површина: 70
10 септ. 04:58 , ,

Izdavam stan vo Aerodrom

Број на соби: 2
Површина: 60
07 септ. 01:55 , ,

Se izdava namesten stan pod kirija vo Karpos1

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување stan pod kirija | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации