Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се изнајмува | Живеалишта | Станови | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се изнајмува | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

30 апр. 10:10
Link:
,

Se iznajmuva dvosoben apartman vo centar na Ohrid

1 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50

Вчера 17:09 ,

Apartmani vo centarot na Ohrid

Број на соби: 2
Вчера 16:02 ,

DELUXE APARTMANI OHRID-STROG CENTAR SO PARKING

25 ЕУР / неделно

Број на соби: 2
Вчера 15:35 ,

DELUXE APARTMENTS STROG CENTAR - Last Minute

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Вчера 12:28 ,

Se izdava stan za turisti

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 10:33 ,

Se iznajmuva stan za turisti

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 09:32 ,

Apartman vo strog centar

Број на соби: 2
Вчера 01:58 ,

Se izdavaat apartmani vo strog centar na Ohrid

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 6
07 мај 20:20 ,

Se izdava stan

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
07 мај 07:40 ,

Se iznajmuva dvosoban stan vo centarot na Ohrid

1 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 60
06 мај 23:23 ,

SE IZDAVA STAN

400 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
06 мај 23:13 ,

MS Apartment

Број на соби: 3
06 мај 23:11 ,

Se iznajmuva stan na odlicna lokacija

Број на соби: 2
06 мај 19:47 ,

Dvosoben apartman vo Ohrid na 50 m do ezero

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2,5
06 мај 18:45 ,

Se izdava ednosoben stan vo Ohrid

15 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
06 мај 18:16 ,

Apartman vo Ohrid

Број на соби: 2
06 мај 16:42
Link:
,

Se izdava stan vo Ohrid

Број на соби: 2
Површина: 50
06 мај 15:47 ,

Stanovi vo centarot na Ohrid

Број на соби: 2
06 мај 15:32 ,

Nov apartman vo strog centas so besplaten parking

Број на соби: 2
Површина: 40
06 мај 01:28 ,

Apartmani vo Ohrid

10 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
01 мај 11:09 ,

СТАН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 40
30 апр. 10:10 ,

Se iznajmuva dvosoben apartman vo centar na Ohrid

1 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
30 апр. 10:09 ,

Se iznajmuva dvosoben stan vo centar samo za parovi

1 МКД / месечно

Број на соби: 2
27 апр. 14:32 ,

Se iznajmuva stan vo Ohrid

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
27 апр. 16:45 ,

Se izdava apartman vo Ohrid

Број на соби: 2
26 апр. 22:26 ,

Se izdava apartman vednas do ezero vo centar

30 МКД / дневно

Број на соби: 1
22 апр. 15:04 ,

Se izdava stan za turisti

40 ЕУР / дневно

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се изнајмува | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации