Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Издавање гарсоњера скопје и во околина на наједноставен начин!


Пазар3 е вистинското место за вас доколку сте заинтересирани за издавање гарсоњера скопје како сопственик, или пак како клиент кој што разгледува огласи за изнајмување стан односно гарсоњери по цени кои се компатибилни со вашите месечни примања!На нашиот сајт, ќе можете да следите и регистрирате огласи за издавање гарсоњера скопје, а ние ќе се потрудиме вашите огласи да бидат видени од преку 70 000 дневни посетители!Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Денес 13:43 , ,

Stan vo Skopje Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Дали сте знаеле: "издавање гарсоњера скопје", "издавам гарсоњера во скопје", "се издава гарсоњера" се едни од најчестите огласи во оваа категорија на Пазар3?На што се должи атрактивноста на "издавање гарсоњера скопје" - типот на огласи на нашиот сајт?Локација - Скопје како главен град а воедно и најголем град во нашата земја е секогаш одличен избор за купување и изнајмување станови под кирија, од кои гарсоњерите се генерално прв избор на многубројни заинтересирани клиенти.Ефтини цени - издавање гарсоњера скопје не би ни бил атрактивен избор за пребарување и регистрирање на огласи, доколку цената не е компатибилна со огромен број на жители.Имено, доколку работите во Скопје и сакате да скратите во поглед на патување, и цени за месечни карти, во тој случај, гарсоњера е и повеќе од добар избор за Вас, бидејќи ќе имате доволно простор за Вас а воедно, ќе бидете и блиску до вашето работно место!Одличен избор - на Пазар3 ќе можете да следите огласи за изнајмување стан и да бидете во тек со богатата понуда на станови под кирија во скопје речиси во сите населби, па на тој начин, ќе имате можност за бирање на гарсоњера која би била идеална за Вас, без да губите залудно време!На што треба да внимавате при регистрирање на огласи за издавање гарсоњера скопје?Пазар3 Ве советува да внимавате на две клучни работи, како што е уреденоста на огласите, и придржувањето кон правилата за огласување на нашиот сајт!Имено, секогаш започнувајте ги огласите со кратки, но доволно дискриптивни наслови налик на "издавање гарсоњера скопје", "издавам гарсоњера во скопје", "се издава гарсоњера" и слично, но не оставајте целиот оглас да се состои само од "издавање гарсоњера скопје".Зошто? Бидејќи тоа нема да Ви донесе заинтересирани клиенти кои би Ве контактирале поради фактот што не постојат доволни информации.Наместо тоа, во главниот дел на огласот наведете повеќе информации во поглед на цената, состојбата, населбата, квадратурата и слично и оставете го вашиот телефонски број за контакт.За крај, придржувањето кон правилата за огласување на Пазар3 е повеќе од клучно поради фактот што само на тој начин вашите огласи ќе бидат одобрени од страна на нашите администратори.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации