Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Evtini stanovi skopje - Огласи за изнајмување на станови по најдостапни цени!


Доколку вашето интернет пребарување се состоеше нешто слично на "evtini stanovi skopje", а воедно сте во потрага по станови под кирија чија цена треба да го задоволи вашиот буџет, тогаш сте на вистинското место!Пазар3 изобилува со огромна понуда на evtini stanovi skopje, а во тоа можете да се уверите и преку следење на сите популарните огласи за изнајмување стан, во кои се нудат станови под кирија во скопје, по екстра поволни цени!Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Денес 17:10 , ,

Se izdava stan vo Gorce Petrov

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 17:09 , ,

Se izdava stan kaj Porta Aerodrom

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 17:09 , ,

Apartman Stan za kratok prestoj dneven prestoj i nokjevanje

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
Денес 16:54
Линк
, ,

Celosno namesten moderen stan vo Kozle

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 16:53 , ,

Se izdava stan vo Kisela Voda

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 16:53 , ,

Se izdava namesten stan 44m2 vo Kozle

240 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 16:39 , ,

Stan vo Centar pozadi Ramstor

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Факт кој можеби ќе ве интересира: "eftini stanovi skopje", "станови скопје", "станови под кирија во скопје", се едни од најчестите огласи на кои што ќе наидете во оваа категорија на Пазар3!Зошто "evtini stanovi skopje" се толку популарни огласи на нашиот сајт?Достапност - огромниот број на огласи за изнајмување стан, станови под кирија и се разбира, гарсоњери под наем се едни од главните причини поради кои луѓето пребаруваат или регистрираат огласи со префикс "evtini stanovi skopje".Респектабилен бренд - Пазар3 како најголемо купопродажно место во Македонија, е еден од приоритетните сајтови за сите огласувачи, и посетители без разлика дали станува збор за автомобили, живеалишта, куќи и вили, бараки, станови или пак за нешто друго!Тоа во голема мера влијае и луѓето кои сакаат да изнајмат evtini stanovi skopje да можат да го сторат тоа на нашиот сајт со одлични резултати, а истото важи и за оние кои сакаат да бидат во тек со сите огласи за изнајмување стан.Локација - Скопје како најголем град во нашата држава кој постојано се гради, е секогаш одличен избор за купување, продавање и изнајмување на станови, а фразата "eftini stanovi skopje", не би ни постоела доколку луѓето не би покажувале интерес за станови во овој град.Како до оглас кој што ветува сигурно изнајмување на станови во скопје?Пазар3 Ве советува да обрнете огромно внимание на начинот на кој што ги уредувате вашите огласи за изнајмување стан, како и кон тоа истите секогаш да бидат во склад со правилата за огласување на нашиот сајт!Имено, започнувајте ги вашите огласи со јасни и недвосмислени наслови во стил на se iznajmuvaat "eftini stanovi skopje", "издавам гарсоњера во скопје", "се издава ефтин стан во ___ (населба)" и слично.Исто така, внимавајте на тоа целиот оглас да не Ви се состои од "eftini stanovi skopje" бидејќи тоа не значи ништо за читателите.Па така, во главниот дел наведете повеќе информации околу цената, населбата, состојбата на станото, и слични карактеристики, и не заборавајте да го внесете вашиот телефонски број за контакт!


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации