Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Stanovi za studenti pod kirija по одлични цени!


"stanovi za studenti pod kirija" е едно од најпребаруваните и најобјавувани огласи на Пазар3, а тоа говори многу за одличната понуда на станови за студенти која ја нудиме!За таа цел, Ве советуваме да бидете во тек со сите огласи за изнајмување стан, без разлика дали станува збор за станови под кирија во скопје, Штип, Тетово или пак во останатите градови во кои постојат универзитети!08 дек. 16:35 ,

Se izdavaat apartmani vo Ohrid

Број на соби: 3,5
Површина: 70

Предлог: "stanovi za studenti pod kirija", "izdavam stanovi za studenti pod kirija", може да бидат едни од вашите варијантите за објавување и пребарување на огласи.Зошто Пазар3 е одлично место за да објавите или најдете stanovi za studenti pod kirija?Постојат навистина многубројни причини поради кои треба да го одберете Пазар3 како главен избор при објавување и пребарување на огласи за оваа намена, но, ние ќе Ви ги понудиме само оние за кои сметаме дека би биле од најголемо значење за Вас!Најпосетуван сајт од овој вид во државата - речиси и да нема човек кој што не слушнал за Пазар3, или пак барем еднаш во животот не прочитал оглас кој бил објавен на нашиот сајт.За ваша информација, Пазар3 е најголемото купопродажно место во Македонија во кое ќе можете да изнајмите различни работи, почнувајќи од нови станови, гарсоњера, како и станови под кирија во скопје кои можат да се користат од страна на студентите кои се во потрага по сtanovi za studenti pod kirija!Огромна посетеност - нашиот сајт на дневна осова има посетеност од преку 70 000 посетители што е повеќе од одлично за вашите огласи бидат видени, особено кога станува збор за периодот во кој најактивни се огласите за станови под кирија наменети за студенти.Доколку сте сопственик кој се занимава со издавање станови, или пак студент кој што иа потреба од станови под кирија, Пазар3 Ви нуди одлична можност за стапување во директен контакт помеѓу вас, оставајќи Ви простор за преговарање околу цената!Совети за објавување на огласи за stanovi pod kirija za studentiПазар3 Ве советува да обрнете особено внимание на начинот на кој што ги уредувате огласите, како и кон правилата за огласување на нашиот сајт, бидејќи овие се од клучно значење за вашите огласи да бидат одобрени од страна на нашите читатели, како и читани од страна на преку 70 000 дневни посетители!Кога станува збор за уредувањето, наш совет е да пишувате јасни, кратки но доволно дискриптивни наслови во стил на "stanovi za studenti pod kirija", "издавам гарсоњера" за студенти и слично, за да потоа во главниот дел внесете уште неколку важни информации.Тоа подразбира карактеристики како цена, состојба, локација, населба и слични карактеристики кои треба да бидат дел од вашите огласи за изнајмување стан, и за крај, не заборавајте го вашиот телефонски број кој што треба да биде дел од огласот, преку кој ќе бидете контактирани!Доколку горенаведените информации Ви беа од помош, тогаш Вие сте повеќе од спремни да објавите оглас налик на stanovi za studenti pod kirija!


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации