Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се изнајмува | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се изнајмува | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 мај 13:43
Линк
, ,

Se iznajmuva stan vo Debar Maalo

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 110
23 мај 08:35
Линк
, ,

Stan vo Centar do Katolicka

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Вчера 22:40 , ,

Se izdava stan vo strog Centar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Вчера 17:46 , ,

Stan vo centar za iznajmuvanje

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 16:47 Агенција за недвижности , ,

Odlicen stan vo Debar Maalo

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Вчера 16:41 Агенција за недвижности , ,

Odlicen stan od 40m2 na Vodno

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 15:29 , ,

Stan do Vero Jumbo

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 15:00 , ,

Se izdava stan vo Debar Maalo

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 13:38 , ,

Se izdava namesten stan od 85m2

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 13:29 , ,

Se izdava trosoben stan Micurin do zeleznickata stanica 70m2

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 13:29 , ,

Se izdava kompletno sovremeno opremen stan

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 13:29 , ,

Prazen stan nasproti Soboren hram

900 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 11:40 , ,

Se iznajmuva stan

470 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 110
Вчера 11:37 , ,

Se izdava stan Porta Bunjakovec 58m2 namesten

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 11:18 , ,

Moderno ureden stan vo centar na Skopje

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 11:16 , ,

Moderno ureden stan vo centar na Skopje

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 09:25
Линк
, ,

Se izdava nov namesten stan vo Centar

460 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 08:19 , ,

Se izdava stan vo Debar Maalo

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
26 мај 22:10 , ,

Се издава стан

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
26 мај 17:49 , ,

Se izdava nov stan na Juzen bulevar

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
26 мај 16:20 Агенција за недвижности , ,

Odlicno Ureden Stan Vo Debar Maalo

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 110
26 мај 15:51 , ,

Se izdava dvosoben stan vo strog Centar 50m2

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се изнајмува | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации