Македонски | Shqip | English |

Центар | Живеалишта | Станови

20 јан. 22:10
Линк
, ,

SE IZDAVA STAN 70m2 VO CENTAR

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
09 јан. 13:02
Линк
, ,

Stan vo Centar

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 100

Денес 17:54 , ,

Se izdava stan vo Centar

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 17:40 , ,

Stan od 50m2 vo Centar

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 17:16 , ,

Se izdava stan vo kuka na Vodno

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 17:13 , ,

Se izdava stan 62m2 vo Centar

16 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 17:07 , ,

Se izdava stan vo Centar

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 16:45 , ,

NOV STAN VO CENTAR DEBAR MAALO SKOPJE

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 16:21 , ,

Dvosoben stan 55Mm2 pod Drzavna bolnica so parking

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 15:15 , ,

Se izdava stan vo Centar

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 15:12 , ,

Dvosoben renoviran stan vednash do Grcka Ambasada

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 14:40 , ,

LUKSUZEN TROSOBEN STAN SO SOPSTVEN DVOR

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 90
Денес 14:35
Линк
, ,

Se izdava stan od 154m2

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 14:15 , ,

Stan na Vodno

550 МКД / месечно

Број на соби: 4
Денес 14:03 , ,

SE IZDAVA GARSONJERA DO UNIVERZITET Kiril iMetodi

140 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 13:30 , ,

Se izdava namesten stan vo Centar

Број на соби: 4
Површина: 80
Денес 13:21 , ,

STAN DUPLEKS VO STROG CENTAR

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 12:53 , ,

Se izdava stan moderno namesten vo Debar Maalo

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 12:43 , ,

Se izdava dvosoben stan vo strog centar

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 12:27 , ,

Se izdava stan vo Kapistec

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 12:16 , ,

SE IZDAVA STAN CENTAR OLIMPISKI BAZEN

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 12:14 , ,

Se izdava stan kaj Vero Dzambo

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 11:58 , ,

SE IZDAVA STAN VO DEBAR MAALO

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
Денес 11:55 , ,

Se izdava trosoben stan vo Centar

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 11:48 , ,

SE IZNAJMUVA STAN VO STROG CENTAR POGODEN ZA FIRMI

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 11:39 , ,

Se izdava deloven prostor 100m2

Број на соби: 4
Површина: 100
Кон почеток