Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се изнајмува | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се изнајмува | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 22:41 , ,

Luksuzen stan so dobra cena

Број на соби: 3
Површина: 170
Вчера 16:45 , ,

Se izdava kat od kuka

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 110
Вчера 13:17 , ,

Se iznajmuva stanben prostor

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 10:17 , ,

Nov moderen stan kraj na Vlae pocetok na Gjorce

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
Вчера 08:21 , ,

Nov moderen stan na kraj na Vlae pocetok na Gjorce

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
05 мај 13:20 , ,

Se izdava stan vo Gorce Petrov

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
05 мај 08:52 , ,

Nov moderen stan kraj na Vlae pocetok na Gjorce

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
04 мај 12:54 , ,

Se izdava nov namesten stan

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
04 мај 09:51 , ,

Se iznajmuva nov moderen stan kraj na Vlae pocetok na Gorce

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
04 мај 09:46 , ,

Nov moderen stan kraj na Vlae pocetok na Gjorce

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
04 мај 09:34 , ,

Nov moderen stan kraj na Vlae pocetok na Gjorce

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
26 апр. 17:02
Link:
, ,

Se izdava stan vo Gorce Petrov od 41m2

9 500 МКД / месечно

Број на соби: 1
23 апр. 21:09 , ,

IZDAVAM NAMESTEN STAN VO GJORCE

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
19 апр. 02:45 , ,

Se iznajmuva stan vo Gjorce Petrov 56m2

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
14 апр. 13:04 , ,

Prekrasen trosoben stan vo Hrom kaj Porta Vlae

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 80
12 апр. 12:02 , ,

Se iznajmuva renoviran namesten stan vo Hrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
11 апр. 17:02 , ,

se izdava apartman 35m2

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
05 апр. 12:56 , ,

Se iznajmuva namesten stan vo Gorce Petrov

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
03 апр. 19:31 , ,

Se izdava stan

Број на соби: 2
Површина: 60
02 апр. 04:18 , ,

Se izdava nov kompletno namesten stan vo Hrom

11 500 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
30 мар. 17:56 , ,

Dostapen od 01 April

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
29 мар. 21:19 , ,

Se iznajmuva stan od 52m2 vo Gorce Petrov

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
29 мар. 20:11 , ,

Se izdava stan vo blizina na Ohridska banka

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
13 мар. 21:26 , ,

Се издава стан 50м2

Број на соби: 2
Површина: 50
10 мар. 18:30 , ,

Се изнајмува

Број на соби: 2
01 мар. 19:12 , ,

Izdavam nov namesten stan

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
01 мар. 14:34 , ,

Se izdava nov stan vo Hrom

8 500 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
05 фев. 15:19 , ,

Se izdava del od kuka

Број на соби: 2
Површина: 30
31 јан. 16:34 , ,

Izdavam luksuzno namesten stan vo Hrom na prvi sprat

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се изнајмува | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации