Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се изнајмува | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Станови , или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се изнајмува | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 фев. 12:33
Линк
, ,

Се издава стан кај драмски театар

140 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 11:31
Линк
, ,

Se iznajmuva luksuzen stan vo Taftalidze Karpos

850 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Денес 00:03 , ,

Izdavam kopletno luksuzno opremen 90m2 stan

480 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 22:34 , ,

Se izdava stan vo Karpos 3

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
Вчера 21:38 , ,

Apartment for rent

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 21:14 , ,

Se izdava luksuzen stan

Број на соби: 5
Површина: 180
Вчера 21:14 , ,

Se izdava stan vo Karpos 1

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 21:13 , ,

Se izdava del od kukja Taftalidje 181m2 kat i pot

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Вчера 21:09 , ,

Se izdava stan od 60m2 vo Karposh

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 21:07 , ,

MALO STANCE ZA STUDENTI VO KOZLE

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Вчера 21:00 , ,

Stan vo Karpos 2

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 20:54 , ,

Se izdava stan vo porta Kozle ziping

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 20:53
Линк
, ,

Se izdava stan vo Taftalidze

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 20:51 , ,

Se izdava dvosoben stan vo Karpos

Број на соби: 3
Вчера 19:44 , ,

Se izdava stan Taftalidze City Mall

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 19:13 , ,

Se izdava stan vo Karpos 4

Број на соби: 3
Вчера 17:34
Линк
, ,

MODERNO OPREMEN DUPLEKS STAN 118m2 VO KARPOS 1

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 17:30 , ,

Izdavam

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
Вчера 17:04 , ,

SE IZNAJMUVA LUKSUZEN STAN VO KARPOS 3

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 17:02 , ,

SE IZNAJMUVA STAN VO DIAMOND GARDEN

Број на соби: 2
Површина: 70
Вчера 16:16 , ,

Se iznajmuva prekrasen stan vo Taftalidze

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 100
Вчера 15:55 , ,

Se izdava stan so dve terasi i tri spalni

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 15:53
Линк
, ,

Se izdava stan do Elektro fakultet so vkluceni smetki

14 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Вчера 15:17 , ,

Karpos 4 dvosoben stan

Број на соби: 2
Вчера 14:04 , ,

SE IZDAVA STAN VO BARDOVCI ODLICNA LOKACIJA

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
Вчера 13:54 , ,

Se izdava deloven prostor

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 13:44 , ,

Luksuzno opremen nov stan 51m2 Pedagoska

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 13:31 , ,

Prazen stan od 51m2 vo Karpos

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 11:46 , ,

Se izdava stan ka Mi Da i masinski

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 11:31
Линк
, ,

Se iznajmuva luksuzen stan vo Taftalidze Karpos

850 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 11:28 , ,

Se izdava stan vo Taftalidze

210 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 11:25 , ,

Se izdava extra luksuzno namesten stan kaj Mida

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 11:16 , ,

Prekrasen moderen ednosob stan pozadi Univerzalna

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 11:14 , ,

Se iznajmuva stan od 83m2 vo Karpos 4

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 11:12 , ,

Se izdava namesten stan vo Kozle

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 11:00 , ,

Se izdava stan sproti Vero Taftalidze

25 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 10:57 , ,

SE IZDAVAAT APARTMANI ZA KRATOK PRESTOJ VO SKOPJE

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Површина: 50

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Станови на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Се изнајмува | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации