Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се изнајмува | Живеалишта | Станови | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Станови,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се изнајмува | Станови | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 авг. 19:49 ,

Se izdava Stan vo centar na stip

Број на соби: 2
26 јул. 21:54 ,

Se iznajmuva stan vo 8 Noemvri

Број на соби: 3,5
19 јул. 23:01 ,

СЕ ИЗДАВА СТАН

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
26 јун. 22:47 ,

Se izdava stan blizu Angels kafe

Број на соби: 2,5
Површина: 40
20 јун. 11:47 ,

Se izdava stan vo Stip

225 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
17 јун. 17:55 ,

Se izdava stan vo strog Centar na Stip

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
28 мај 13:05 ,

Se izdava stan

Број на соби: 3
Површина: 70
15 мај 13:50 ,

Se iznajmuva stan

Број на соби: 3
25 апр. 05:47 ,

Se izdava dvosoben stan vo 8mi Noemvri

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
14 апр. 19:39 ,

Се изнајмува гарсоњера во центарот

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
10 апр. 08:57 ,

Se iznajmuva dvosoben stan vo 8-mi Noemvri

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
07 апр. 20:49 ,

Se izdava dvosoben stan vo 8mi Noemvri

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
04 апр. 19:58 ,

Se iznajmuva prazen stan na familija

Број на соби: 2,5
Површина: 50
03 апр. 16:51 ,

Se izdava namesten stan

Број на соби: 3
01 апр. 21:24 ,

Se iznajmuva stan

Број на соби: 3
14 мар. 10:47 ,

Se izdava stan vo naselba Senjak

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
09 мар. 14:43 ,

Se izdava garsonera vo Senjak 4

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
09 мар. 11:31 ,

Se iznajmuva stan vo Stip

Број на соби: 3
Површина: 60
07 мар. 09:45 ,

Se iznajmuva trosoben namesten stan

Број на соби: 3
Површина: 80
05 фев. 22:30 ,

Se iznajmuva stan vo Stip

Број на соби: 4
28 јан. 19:59 ,

Se izdava nova kuka vo Stip na odlicna lokacija

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
24 јан. 19:38 ,

Se izdava stan vo Centar do Ekonomski fakultet

Број на соби: 3
24 јан. 11:08 ,

Se izdava kompletno ureden stan

Број на соби: 3
23 јан. 18:36 ,

Nov vednas vseliv stan

Број на соби: 3
17 јан. 13:29 ,

Се изнајмува наместен стан

Број на соби: 2
Површина: 40
30 ноем. 14:47 ,

Se izdava stan vo centar na Stip

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
30 ноем. 10:51 ,

Se iznajmuva stan

Број на соби: 2,5
26 окт. 00:53 ,

Se izdava deloven prostor

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
13 окт. 13:08 ,

Se izdava stan od 40m2

Број на соби: 2
Површина: 40
08 окт. 12:50 ,

Apartment for rent

Број на соби: 5
Површина: 110
03 окт. 15:00 ,

Se iznajmuva stan vo centar na Stip

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
23 септ. 18:49 ,

Se izdava stan

Број на соби: 4
Површина: 70
06 септ. 10:37 ,

Se izdava stan vo strogiot centar na Stip

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
02 септ. 13:21 ,

Se izdava prazen nenamesten stan

Број на соби: 2
Површина: 40
29 авг. 12:36 ,

Se izdava stan

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
25 авг. 22:49 ,

Apartment for rent

Број на соби: 5
Површина: 120
24 авг. 13:56 ,

Se izdava apartman vo Stip

Број на соби: 2
Површина: 40
23 авг. 15:12 ,

Издавам стан

Број на соби: 2
Површина: 40
18 авг. 10:36 ,

Se izdava kompletno namesten stan vo centarot na Stip

Број на соби: 2
Површина: 40
10 авг. 20:08 ,

Se izdava stan 65m2 vo naselba Senjak

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се изнајмува | Станови | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации