Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се изнајмува | Живеалишта | Станови | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор , по категорија Станови , или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се изнајмува | Станови | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 17:36 ,

Banes e re 75m2, ne ndertesen REMALL

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
06 мар. 10:05
Линк
,

Se izdava Stan pod kirija vo Centar na Tetovo

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
23 фев. 07:51 ,

Stan vo Tetovo (centar)

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
22 фев. 12:34 ,

Banesa jepet me qira

140 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
11 фев. 19:17 ,

Se izdava stan 58 m2 - nasproti sudot

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
16 јан. 21:06 Агенција за недвижности ,

Se izdava top namesten stan

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 70
30 дек. 00:31 Агенција за недвижности ,

Stan za izdavanje na 1 kat komplet opremen

190 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
28 дек. 06:39 ,

Se izdava Nov stan vo centar vo Tetovo Re Mall

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
17 дек. 21:12 ,

Se iznajmuva namesten stan vo strog centar 50m2

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
28 ноем. 19:37 ,

Jepet banes me qira

Број на соби: 2,5
26 ноем. 00:01 ,

SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA TETOVO

Број на соби: 3,5
12 ноем. 12:32 ,

Banese me qera rruga e Ilindenit

Број на соби: 4
Површина: 90
09 ноем. 20:15 ,

Izdavam stan

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
03 ноем. 21:37 ,

stan pod kirija

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
24 окт. 22:50 ,

Se izdava namesten stan

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
11 окт. 15:47 ,

SE IZDAVA STAN

Број на соби: 2,5
Површина: 50
02 окт. 08:32 ,

SE IZDAVA STAN

Број на соби: 2,5
Површина: 50
01 окт. 23:49 ,

se izdava stan

Број на соби: 2,5
Површина: 50
28 авг. 08:31 ,

Se izdava stan pod kirija vo Centar na Tetovo

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
25 авг. 13:28 ,

Se izdava stan vo Tetovo

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
24 авг. 14:02 Агенција за недвижности ,

Se izdava stan vo centar Tetovo

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 80
19 авг. 20:28 ,

Jepet banes me qira

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
15 авг. 10:06 ,

Jepet banes me qira / Se izdava stan pod kirija

Број на соби: 3
Површина: 80
25 јул. 00:04 ,

Apartament lungomare vlore shqiperi

Број на соби: 1,5
Површина: 140
10 јул. 14:21 ,

Se izdava stan

Број на соби: 3
25 јун. 17:57 ,

Se izdava stan od 110m2

Број на соби: 3
Површина: 110
24 јун. 01:43 ,

Jepet Banes me qira

150 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
09 јун. 15:19 ,

Se izdava stan

Број на соби: 2
30 мај 03:15 ,

Se izdava stan pod kirija vo Tetovo

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
23 мај 00:35 ,

Se iznajmuva stan vo Tetovo

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување Станови на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување | Се изнајмува | Станови | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации