Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Живеалишта | Станови

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!

 

На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!

 


Денес 17:26 Агенција за недвижности , ,

SE IZDAVA NAMESTENA GARSONJERA

700 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Вчера 21:09 Агенција за недвижности , ,

Luksuzen stan kaj Katolicka

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 21:06 Агенција за недвижности ,

Se izdava top namesten stan

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 70
Вчера 21:04 Агенција за недвижности , ,

SE IZNAJMUVA TOP STAN KAJ PESTALOCI

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 21:00 Агенција за недвижности , ,

Luksuzen stan vo Debar Maalo

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 20:59 Агенција за недвижности , ,

Kompletno namesten stan vo Karpos 1

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 20:58 Агенција за недвижности , ,

Luxurious apartment in Center

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 20:58 Агенција за недвижности , ,

Se izdava luksuzen stan vo Kapistec

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
Вчера 20:58 Агенција за недвижности , ,

Se izdava namesten stan vo Kapistec

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 20:58 Агенција за недвижности , ,

Luksuzen stan kaj Katolicka

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?

 

Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до  недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!

 

Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!

 

Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.

 

Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!

 

Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!

 

Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!

 

Совети за објавување и  лесно следење на огласи за изнајмување на стан 

 

Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.

 

Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!

 

Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.

 

Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!

 
Кон почеток