Македонски | Shqip | English |

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!

На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!

05 мар. 18:52 , ,

BANESA ME QIRA

Број на соби: > 10
12 дек. 21:50 ,

NOV LUKSUZEN STAN VO NAJSTROGIOT CENTAR NA BITOLA

Број на соби: 10
Површина: 120
09 септ. 12:11 ,

Se izdavaat sobi za studenti po najpovolna cena

Број на соби: > 10
Површина: 200
19 окт. 11:38 , ,

Se izdava stan vo Karpos 4

200 ЕУР / месечно

Број на соби: > 10
Површина: 60
01 окт. 13:27 , ,

Agencija za nedviznosti izdava stanovi

200 ЕУР / месечно

Број на соби: > 10
30 авг. 14:44 , ,

Se izdava objekt za internat luks do KiriliMetodi

Број на соби: > 10
Површина: 100
20 авг. 13:00 ,

Se izdavaat sobi za studenti po najpovolna cena

8 000 МКД / месечно

Број на соби: > 10
Површина: 200
07 апр. 21:15 ,

Iznajmuvanje stanovi vo Ohrid

20 ЕУР / дневно

Број на соби: > 10
14 мар. 20:52 ,

SMESTUVANJE OHRID I STRUGA

25 ЕУР / дневно

Број на соби: > 10
Површина: 50
27 јан. 15:49 ,

SMESTUVANJE VO OHRID

Број на соби: > 10
26 септ. 23:18 ,

GRASONJERI ZA STUDENTI FAMILII SAMCI

60 ЕУР / месечно

Број на соби: > 10
Површина: 30
13 јул. 17:35 ,

Apartmani za iznajmuvanje

Број на соби: 10
Површина: 40
13 јул. 15:33 , ,

Apartmani za izdavanje Apartments for rent

30 ЕУР / дневно

Број на соби: > 10
26 дек. 13:11 , ,

SE IZDAVA NOV STANBENO DELOVEN PROSTOR

3 000 ЕУР / месечно

Број на соби: > 10

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?

Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!

Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!

Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.

Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!

Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!

Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!

Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на стан

Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.

Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!

Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.

Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации