Македонски | Shqip | English |

Продажба, купување и огласи за изнајмување на станови

Во оваа категорија на Пазар3.мк се претставени сите огласи за станови, односно сите огласи каде се објавуваат станови кои се продаваат, изнајмуваат, огласи каде се купуваат станови и огласи каде се бараат станови за изнајмување. Голем избор на станови со слики, цена и опис на Пазар3.мк. 

23 ноем. 17:59
Линк
, ,

Se iznajmuva stan

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 23:08
Линк
, ,

SE IZDAVA STAN VO CENTAR OD 60m2

Број на соби: 3,5
Површина: 60
02 дек. 11:48
Линк
, ,

Se izdava stan vo Karpos

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Денес 03:24 , ,

Se izdava stan pozadi Univerzalna sala

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 03:05 , ,

Se iznajmuva namesten stan

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 01:59
Линк
, ,

Luksuzno namesten do Klinika i MVR

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 01:49 , ,

Se izdava luksuzen stan blizu germanska amb

1 600 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Денес 01:20
Линк
, ,

СЛОБОДЕН ВЕДНАШ

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
Денес 00:42 , ,

Se izdava stan vo Centar

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 00:41 , ,

Stan kaj Red Cafe

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 23:54 , ,

Se iznajmuva nenamesten 3 soben stan vo centar

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 23:44 ,

Se izdava stan vo centarot na Bitola

Број на соби: 6
Површина: 100
Вчера 23:14 ,

Se izdava stan pod kirija

Број на соби: 4
Површина: 70
Вчера 23:14 , ,

Се издава стан во Скопје

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 23:08
Линк
, ,

SE IZDAVA STAN VO CENTAR OD 60m2

Број на соби: 3,5
Површина: 60
Вчера 22:47 , ,

Se izdava namesten stan od 55m2 vo Kisela Voda

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Вчера 22:44 , ,

Se izdava luksuzen stan vo Aerodrom

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 80
Вчера 22:36 , ,

Se izdava stan vo Karpos

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 22:20 , ,

Se izdava stan od 60m2 vo Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 22:16 ,

Se iznajmuva stan na odlicna lokacija

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 22:08 , ,

Se izdava stan od 40m2 vo Centar

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 40
Вчера 22:06 , ,

Stan nova gradba vo Skopje centar

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 21:56 , ,

Stan vo centarot na Skopje

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 21:46 , ,

Se izdava luksuzen stan na Vodno

1 300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 21:43 , ,

Се изнајмува стан

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Вчера 21:39 , ,

Stan vo Debar Malo

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 21:30 , ,

SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO CENTAR POVOLNO

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 21:16 , ,

Se izdava luksuzno namesten 3soben stan vo Centar

420 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 21:00 , ,

Stanot se izdava vo Cair

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 20:33 , ,

Se izdava stan vo blizina na medicinski fakultet

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 20:33 , ,

Se izdava trosoben namesten stan vo Novo Lisice

310 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
Вчера 20:18 , ,

SE IZDAVA LUKSUZEN STAN

Број на соби: 3
Површина: 120
Вчера 20:14 , ,

Se iznajmuva stan vo strog centar

15 400 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 60
Вчера 20:14 , ,

Se izdava luksuzno namesten stan vo Debar Maalo

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 20:12 , ,

Se izdava prazen stan vo Naselba Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Вчера 20:07 , ,

SE IZNAJMUVA LUKSUZNO NAMESTEN STAN

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 20:02 , ,

Se iznajmuva izdava namesten stan

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Вчера 19:53 , ,

Se izdava del od kuka za domuvanje ili kancelarii

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 19:34 , ,

SE IZDAVA STAN VO KISELA VODA AVTOBUSKATA MECKAROV

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 19:28
Линк
, ,

Se iznajmuva renoviran namesten stan

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Станови огласи

Пазар3 е најголемиот огласник за станови во Македонија, каде се врши продажба на станови и изнајмување на станови од физички лица, агенции за недвижности и претпријатија како Adora градба, Diamond станови, Bortas станови, Cevahir Sky City, Atlantis станови Велес, и други.

Дополнително, на Пазар3.мк има опција да регистрирате оглас доколку купувате стан. Едноставно регистрирајте оглас со налов "Kupuvam stan", наведете ги информации околку тоа какви видови на станови Ве интересираат, на која локација, површина, ниво на опременост и слично. 

Можноста за филтрирање на огласите по локација, цена и сл. дополнително ја олеснува Вашата потрага при купувањето или изнајмувањето на стан.

 

Продажба на станови од претпријатија

Погледнете ги сите огласи - на Пазар3 се продаваат станови за сечиј вкус!

Со селектирање на опцијата Претпријатија, или пребарување со клучни зборови "Нови станови" може да ги погледнете огласите за продажба на нови станови, станови во изградба и становите кои се продаваат од страна на агенциите за недвижности.

На Пазар3 се продаваат станови од BISI центар Скопје, Lychnidos Residence II Охрид, Garden Inn станови Скопје, Golden Art станови Скопје и други.  

 

Продажба на станови од физички лица  

Купувањето на стан од физичко лице, односно купување на стан директно од сопственикот на станот, е начин да ги избегнете трошоците за посредување, меѓутоа од друга страна, подготовката на целосната документација останува на Ваша одговорност.

 

Без разлика дали Ве интересираат станови со помала квадратура или поголеми станови, Пазар3 нуди голем избор, па сигурно ќе најдете стан во Скопје, Охрид, Битола, Тетово, Куманово, Штип, Прилеп, Струмица, Тетово, Гостивар или некоја друга локација во Македонија.

 

Пазар3.мк секојдневно е посетуван од илјадници корисници кои се во потрага по стан, без разлика дали тоа е стан за продажба, купување или издавање. Искористете ја можноста која ја нуди онлајн огласникот за да остварите лесна, брза и едноставна купопродажба на станови!
Кон почеток