Македонски | Shqip | English |

Продажба, купување и огласи за изнајмување на станови

Во оваа категорија на Пазар3.мк се претставени сите огласи за станови, односно сите огласи каде се објавуваат станови кои се продаваат, изнајмуваат, огласи каде се купуваат станови и огласи каде се бараат станови за изнајмување. Голем избор на станови со слики, цена и опис на Пазар3.мк. 

18 ноем. 17:16
Линк
, ,

Se iznajmuva cetvorosoben stan

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 22:28
Линк
, ,

Stan vo Aerodrom

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80

Денес 14:15 , ,

Stan na Vodno

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 14:14 , ,

Izdavam namesten stan

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
Денес 14:04 , ,

SE IZDAVA STAN VO BARDOVCI ODLICNA LOKACIJA

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
Денес 14:03 , ,

Se iznajmuva nov ekskluziven stan vo Kozle

750 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 110
Денес 13:15 , ,

SE IZDAVA SPRAT OD KUKA

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Денес 12:56 , ,

Stan do Josip Broz Tito

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
Денес 12:50 , ,

SE IZDAVA TROSOBEN STAN OD 120m2

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Денес 11:58 , ,

SE IZDAVA STAN VO DEBAR MAALO

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
Денес 11:47 , ,

SE IZNAJMUVA STAN VO STROG CENTAR POGODEN ZA FIRMI

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 11:39 , ,

Se izdava deloven prostor 100m2

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 11:00 , ,

Se izdava stan sproti Vero Taftalidze

25 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 09:23 , ,

Se izdava cetvorosoben stan na prvi kat

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 08:34 , ,

STAN ZA STUDENTI VO KISELA VODA

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 60
Денес 07:55 , ,

Изнајмувам куќа-стан во Пржино

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Денес 07:30 , ,

Se izdava stan vo Debar Maalo Bunjakovec

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 07:19 , ,

Stan vo Centar

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 07:03 , ,

Se izdava stan so tri spalni

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 03:52 , ,

Se izdava luksuzno namesten stan

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Денес 00:36 , ,

Stan od 80m2 so sopstven parking Centar

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
Вчера 22:28
Линк
, ,

Stan vo Aerodrom

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
Вчера 22:21 , ,

Se izdava luksuzen stan vo Aerodrom

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 22:15
Линк
, ,

SE IZDAVA STAN VO CENTAR OD 60m2

Број на соби: 3,5
Површина: 60
Вчера 21:57 , ,

Se izdava stan vo Michurin

Број на соби: 5
Вчера 21:12 , ,

Se izdava stan vo Trndol Skopje

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 19:38 , ,

Se izdava stan vo Debar Maalo Centar

Број на соби: 4
Површина: 70
Вчера 19:07 , ,

Se izdava ekstra luksuzen stan

1 700 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 18:26 , ,

Se izdava luksuzno namesten stan vo Debar Maalo

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 17:55 , ,

Se iznajmuva lux stan

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 16:59 , ,

STAN DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO

Број на соби: 3,5
Површина: 80
Вчера 16:39 , ,

Se izdava evtin odlicen stan vo Trnodol

Број на соби: 4
Површина: 110
Вчера 16:37 , ,

Luksuzen Stan so Garaza - Grand Prestige do NOVA

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 16:06 , ,

Stan vo centarot na Skopje.

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 15:45 , ,

Se izdava kat od kuka

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 110

Станови огласи

Пазар3 е најголемиот огласник за станови во Македонија, каде се врши продажба на станови и изнајмување на станови од физички лица, агенции за недвижности и претпријатија како Adora градба, Diamond станови, Bortas станови, Cevahir Sky City, Atlantis станови Велес, и други.

Дополнително, на Пазар3.мк има опција да регистрирате оглас доколку купувате стан. Едноставно регистрирајте оглас со налов "Kupuvam stan", наведете ги информации околку тоа какви видови на станови Ве интересираат, на која локација, површина, ниво на опременост и слично. 

Можноста за филтрирање на огласите по локација, цена и сл. дополнително ја олеснува Вашата потрага при купувањето или изнајмувањето на стан.

 

Продажба на станови од претпријатија

Погледнете ги сите огласи - на Пазар3 се продаваат станови за сечиј вкус!

Со селектирање на опцијата Претпријатија, или пребарување со клучни зборови "Нови станови" може да ги погледнете огласите за продажба на нови станови, станови во изградба и становите кои се продаваат од страна на агенциите за недвижности.

На Пазар3 се продаваат станови од BISI центар Скопје, Lychnidos Residence II Охрид, Garden Inn станови Скопје, Golden Art станови Скопје и други.  

 

Продажба на станови од физички лица  

Купувањето на стан од физичко лице, односно купување на стан директно од сопственикот на станот, е начин да ги избегнете трошоците за посредување, меѓутоа од друга страна, подготовката на целосната документација останува на Ваша одговорност.

 

Без разлика дали Ве интересираат станови со помала квадратура или поголеми станови, Пазар3 нуди голем избор, па сигурно ќе најдете стан во Скопје, Охрид, Битола, Тетово, Куманово, Штип, Прилеп, Струмица, Тетово, Гостивар или некоја друга локација во Македонија.

 

Пазар3.мк секојдневно е посетуван од илјадници корисници кои се во потрага по стан, без разлика дали тоа е стан за продажба, купување или издавање. Искористете ја можноста која ја нуди онлајн огласникот за да остварите лесна, брза и едноставна купопродажба на станови!
Кон почеток