Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!


На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!26 апр. 16:33
Link:
, ,

Se izdava stan vo Centar na plostad

Број на соби: 4

Денес 16:00 , ,

Kombiniran deloven prostor

899 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 13:59 , ,

Nov deloven prostor so magacin i parking 175m2

Број на соби: 4
Површина: 170
Денес 12:27 , ,

Se izdava kompletno ureden stan vo naselba Lisice

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 140
Денес 11:31 Агенција за недвижности , ,

Nov stan 100m2 City Mall Karpos

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 10:37 , ,

Se iznajmuva luksuzen stan na Vodno

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Денес 10:35 Агенција за недвижности ,

Nova Bitola se izdava nov opremen dupleks 3 spalni

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 120
Вчера 21:11
Link:
, ,

Se izdava nenamesten stan vo nas Kozle

Број на соби: 5
Површина: 150
Вчера 16:37 , ,

Stan vo centar za iznajmuvanje

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 16:36 ,

Se izdavaat apartmani

Број на соби: > 10
Вчера 16:33 ,

Se izdavaat apartmani

Број на соби: > 10
Вчера 15:29 , ,

Se izdava ekskluzivno namesten stan na Vodno

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
Вчера 13:18 , ,

Prazen stan nasproti Soboren hram

900 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 13:16 , ,

Se izdava namesten stan vo Aerodrom

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 12:10 , ,

3 SPALNI, SE IZDAVA MAMESTEN ILII PRAZEN

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 11:58 Агенција за недвижности , ,

Se izdava super kuka vo Trnodol

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 10:53 ,

Stan od 73m2 so podrum i garaza

Број на соби: 4
Вчера 09:45 ,

Luksuzen sprat vo centar na Kumanovo

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 09:16 , ,

New furnished 100m2 apartment for rent

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 09:15
Link:
, ,

Se izdava nov namesten stan vo Centar

460 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
23 мај 22:09 , ,

Се издава стан

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
23 мај 20:22 , ,

Kancelari na odlicna mirna lokacija pozadi Univerzalna.

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
23 мај 20:22 ,

Se izdava apartman vo Ohrid

Број на соби: 3,5
23 мај 17:06 ,

Se iznajmuvaat apartmani sobi

600 МКД / дневно

Број на соби: 6
Површина: 200
23 мај 16:37 , ,

Se iznajmuva deloven prostor vo Centar

1 400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
23 мај 14:11 , ,

Se izdava kompletno ureden stan vo naselba Lisice

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 140
23 мај 13:38 , ,

Prekrasen stan od 96m2

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
23 мај 11:55 Агенција за недвижности , ,

Se izdava stan od 100m2 vo Michurin

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
23 мај 10:19 , ,

Se izdava stan vo Kapistec sproti Zebra

390 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 90
23 мај 06:01 , ,

Micurin - Moderen Stan so 3 Spalni

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
22 мај 22:47 , ,

Se izdava nov namesten stan vo Debar Maalo

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
22 мај 22:37 ,

Apartman vo Ohrid

Број на соби: 3,5
22 мај 21:54 ,

Jap banese me qera afer Aksaray.

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?


Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!


Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!


Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.


Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!


Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!


Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на стан


Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.


Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.


Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации