Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!


На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!14 окт. 14:45
Link:
, ,

Se izdava stan od 130m2 vo Centar

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 130

Денес 08:30 , ,

Se izdava stan vo Debar Maalo Bunjakovec

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 08:03 , ,

Se izdava stan so tri spalni

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 04:52 , ,

Se izdava luksuzno namesten stan

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Денес 01:36 , ,

Stan od 80m2 so sopstven parking Centar

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
Вчера 23:21 , ,

Se izdava luksuzen stan vo Aerodrom

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 22:57 , ,

Se izdava stan vo Michurin

Број на соби: 5
Вчера 22:12 , ,

Se izdava stan vo Trndol Skopje

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 20:49 Агенција за недвижности , ,

Se izdava namesten stan vo Aerodrom

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 20:39 , ,

Se izdava stan vo Debar Maalo Centar

Број на соби: 4
Површина: 70
Вчера 20:38 , ,

Se iznajmuva luksuzen stan

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 20:07 , ,

Se izdava ekstra luksuzen stan

1 700 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 19:45 Агенција за недвижности , ,

Luxurious apartment in Center

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 18:55 , ,

Se iznajmuva lux stan

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 17:39 , ,

Se izdava evtin odlicen stan vo Trnodol

Број на соби: 4
Површина: 110
Вчера 16:45 , ,

Se izdava kat od kuka

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 110
Вчера 15:59 , ,

Se izdava Kat od Kuka so Poseben nadvoresen Vlez

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 110
Вчера 14:25 , ,

Se izdava namesten stan vo Kisela Voda do Flat Iron

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 14:11 , ,

Se izdava stan so tri spalni vo Kisela Voda

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 90
Вчера 13:31 , ,

Se izdava prazen stan vo Debar Maalo

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
Вчера 13:23 , ,

Se izdava stan

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150
Вчера 13:05 , ,

Se iznajmuva stan vo strog Centar vo Debar Maalo

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 120
Вчера 12:11 , ,

Se iznajmuva namesten stan za deloven prostor

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 50
Вчера 11:56 , ,

Се издава удобен стан со три спални во К.Вода

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 90
Вчера 11:44 , ,

New furnished 100m2 apartment for rent

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 11:40 , ,

Se izdava namesten stan od 80m2

275 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
Вчера 11:32 , ,

Se izdava stan od 130m2 plostad ul.Makedonija

680 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 130
Вчера 11:17 , ,

Luksuzno namesten stan vo Kapistec

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 11:11 , ,

SE IZDAVA 4 SOBEN NAMESTEN STAN VO KAPISTEC SKOPJE

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 10:53 , ,

Se izdava namesten stan za studenti ili familija

275 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
Вчера 10:17 , ,

Se izdava opremen stan na Vodno

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 10:07 , ,

Se izdava cetvorosoben stan vo Kapistec

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 10:04 , ,

Nov deloven prostor so magacin i parking 175m2

Број на соби: 4
Површина: 170
Вчера 08:59 , ,

Luksuzen stan od 178m2 vo Centar

1 700 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 08:47 , ,

Se iznajmuva luksuzen stan od 178m2 vo Centar

1 700 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 02:49 , ,

Se izdava luksuzen stan blizu germanska amb

1 600 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 00:44 ,

Se izdava stan vo centarot na Bitola

Број на соби: 6
Површина: 100
Вчера 00:14 ,

Se izdava stan od 70m2 vo Bitola

Број на соби: 4
Површина: 70
Вчера 00:14 , ,

Se izdava stan vo Skopje

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
14 окт. 23:44 , ,

Se izdava luksuzen stan vo Aerodrom

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 80

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?


Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!


Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!


Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.


Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!


Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!


Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на стан


Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.


Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.


Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации