Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!


На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!Денес 04:27
Linku:
, ,

For Rent "Sky Apartment"

850 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
23 јун. 21:11
Linku:
, ,

Se izdava nenamesten stan vo nas Kozle

Број на соби: 5
Површина: 150

Денес 04:27 , ,

Prekrasen stan od 96m2

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 04:27
Linku:
, ,

For Rent "Sky Apartment"

850 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
24 јун. 19:45 Агенција за недвижности , ,

Se iznajmuva luksuzen stan vo Centar

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
24 јун. 18:36
Linku:
, ,

Se izdava kompletno opremen stan vo strog Centar

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
24 јун. 16:00 , ,

Kombiniran deloven prostor

899 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
24 јун. 14:55 , ,

Deloven prostor na Vodno blisku do OU Koco Racin

Број на соби: 4
Површина: 100
24 јун. 13:25
Linku:
, ,

Complex Verina for rent se iznajmuva 210m2 appartment

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
24 јун. 13:11 , ,

Se izdava nov prazen cetvorosoben stan vo Centar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
24 јун. 10:37 , ,

Se iznajmuva luksuzen stan na Vodno

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
23 јун. 22:45
Linku:
, ,

Se izdavakompletno naemsten stan vo Novo Lisice

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
23 јун. 21:11
Linku:
, ,

Se izdava nenamesten stan vo nas Kozle

Број на соби: 5
Површина: 150
23 јун. 20:15 Агенција за недвижности , ,

Kompletno ureden stan vo Debar Maalo

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
23 јун. 15:29 , ,

Se izdava ekskluzivno namesten stan na Vodno

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
23 јун. 14:53
Linku:
, ,

Apartmani za kratok prestoj

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 6
23 јун. 14:07 , ,

Se izdava stan pod kirijaа vo Debar Maalo

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
23 јун. 13:18 , ,

Prazen stan nasproti Soboren hram

900 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
23 јун. 12:40 Агенција за недвижности , ,

Se iznajmuva prazna kuka na Vodno

730 ЕУР / месечно

Број на соби: 7
Површина: 160
23 јун. 11:52 Агенција за недвижности ,

Se izdava stan vo Tetovo vo blizina na pazarot

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
23 јун. 09:16 , ,

New furnished 100m2 apartment for rent

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
21 јун. 19:10 , ,

Se iznajmuva moderen stan

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?


Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!


Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!


Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.


Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!


Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!


Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на стан


Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.


Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.


Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации