Македонски | Shqip | English |

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!


Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!

29 апр. 14:36
Link:
, ,

Luksuzen stan vo Karpos 2

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
20 апр. 13:35
Link:
, ,

Se izdava stan kaj Nova zeleznicka

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Вчера 11:38
Link:
, ,

Deloven kancelariski prostor vo strog centar na Skopje

370 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Денес 01:37
Link:
, ,

Iznajmuvam Centar (Drzavna) skroz novi dvosobni stanovi

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Денес 01:36 , ,

Stan od 80m2 so sopstven parking Centar

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
Денес 01:32 , ,

Se izdava stan vo Vlae

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 01:25
Link:
, ,

Iznajmuvam Centar (Drzavna) skroz novi ednosobni stanovi

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Денес 01:00 , ,

Se izdava namesten stan na Vodno

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 00:32 , ,

Se iznajmuva luksuzen stan vo Taftalidze Karpos

850 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 00:18 , ,

Se izdava/prodava namesten stan vo Karpos 1

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 00:17 , ,

Се издава СТАН ВО КОЗЛЕ 70 м2

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 23:41 , ,

Renoviran stan idealen za kancelariski prostor

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 23:37 , ,

SE IZDAVA NOV PRAZEN STAN NASPROTI SOBOREN HRAM

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Вчера 23:28 , ,

Se izdava stan vo Karpos

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 23:27 , ,

Se izdava dvosoben namesten stan vo Aerodrom

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 23:23 ,

SE IZDAVA STAN

400 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 23:21 , ,

Se izdava luksuzen stan vo Aerodrom

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Вчера 23:20 , ,

NOV PRAZEN STAN NASPROTI SOBOREN HRAM

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Вчера 23:13 ,

MS Apartment

Број на соби: 3
Вчера 23:11 ,

Se iznajmuva stan na odlicna lokacija

Број на соби: 2
Вчера 22:57 , ,

Se izdava stan vo Michurin

Број на соби: 5
Вчера 22:45 , ,

Se izdava kompletno opremen stan Karpos 1 Tehnicki

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 22:41 , ,

Luksuzen stan so dobra cena

Број на соби: 3
Површина: 170
Вчера 22:37 , ,

Se izdava stan vo Kozle

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 22:33 , ,

Se izdava namesten stan kaj Dramski Teatar

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 22:19 , ,

Se izdava stan vo Centar Dolno Vodno

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 22:13 , ,

Se izdava stan vo Karpos

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 22:12 , ,

Se izdava stan vo Trndol Skopje

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 22:09 , ,

Se izdava trosoben stan vo Kapistec

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 22:06 , ,

Se izdava stan vo Aerodrom od 50m2

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 22:02 , ,

Se iznajmuva stan vo Novo Lisice

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 21:58 , ,

Luksuzen stan vo nova zgrada vo Madzar Maalo

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 21:58 , ,

Se izdava garsonjera od 40m2 vo Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 40
Вчера 21:49 , ,

Se izdava namesten stan vo Kozle

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Вчера 21:46 , ,

Se izdava dvosoben namesten stan vo N Lisice

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Вчера 21:46 , ,

Se izdava 38m2 stan vo Kisela Voda

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 21:45 , ,

Se izdava kompletno opremen stan od 57m2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 21:44 ,

Se izdava nov luksuzno opremen stan, nedelno i mesecno

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 21:43 , ,

Se izdava ekstra stan od 60m2 vo Debar Maalo

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 21:42 , ,

Se iznajmuva nov stan do city mall

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 21:41 , ,

Izdavam trosoben stan vo micurin

Број на соби: 3
Вчера 21:30 , ,

Се издава опремен стан во Аеродром

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 21:28 , ,

Se izdava kompletno namesten stan vo Karpos 2

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на станКога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации