Македонски | Shqip | English |

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!


Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!

26 апр. 08:57
Link:
, ,

Se izdava nenamesten stan na vtor sprat vo Novo Lisice

144 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
30 апр. 10:10
Link:
,

Se iznajmuva dvosoben apartman vo centar na Ohrid

1 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
05 мај 01:09
Link:
, ,

Se izdava prekrasen stan vo Kisela Voda

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5

Денес 21:41 , ,

Izdavam trosoben stan vo micurin

Број на соби: 3
Денес 21:40 , ,

Se iznajmuva stan vo Gevgelija

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 21:30 , ,

Се издава опремен стан во Аеродром

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 21:28 , ,

Se izdava kompletno namesten stan vo Karpos 2

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 21:18
Link:
, ,

Se iznajmuva namesten stan vo Aerodrom

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
Денес 21:06 , ,

SE IZDAVA STAN VO OSTROVO

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 21:04 ,

Se izdava stan za kratok prestoj vo strog centar

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Денес 20:54 , ,

SE IZDAVA STAN IDEALEN ZA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR

430 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 20:54 , ,

Se izdava stan 52m2

Број на соби: 2,5
Денес 20:51 ,

Apartman za nedelen ili dneven prestoj

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 20:49 Агенција за недвижности , ,

Izdavam namesten stan vo Aerodrom

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 20:47 , ,

Luxury Apartament for rent

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 20:39 , ,

Se iznajmuva stan do Univerzalna sala

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 20:39 , ,

Se izdava stan vo blizina na univerzitet FON

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Денес 20:38 , ,

Se izdava stan vo Debar Maalo Centar

Број на соби: 4
Површина: 70
Денес 20:36 , ,

Se izdava stan vo Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 20:17 , ,

Se izdava stan od 43m2 vo zgradata na Montenegro

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 20:16 , ,

Stan na 10 min od centarot na gradot

310 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 20:08 ,

Se izdava stan vo Strumica

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 20:07 , ,

Se izdava ekstra luksuzen stan

1 700 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Денес 19:59 , ,

Dvosoben stan vo Taftalidze na posledna 24ka

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 19:55 , ,

Se izdava dvosoben namesten stan vo Kisela Voda

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 19:51 , ,

Renoviran stan vo najstrog centar

Број на соби: 3
Денес 19:47 ,

Dvosoben apartman vo Ohrid na 50 m do ezero

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2,5
Денес 19:44 , ,

SE IZNAJMUVA STAN OD 5 TI AVGUST

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 19:35 , ,

Stan dvosoben vo Kisela Voda

390 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 19:35 , ,

Se izdava top ureden stan vo Gradski Zid Centar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
Денес 19:26 , ,

Se izdava prazen stan vo Kisela Voda do ekonomsko

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 19:19 , ,

Dvosoben stan vo strog centar na Skopje

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Денес 19:09 , ,

Stanovi Skopje

Број на соби: 2
Денес 18:57 , ,

Ekskluzivno namesten stan do Soboren Hram evtino

Број на соби: 3
Површина: 90
Денес 18:56 , ,

Dvosoben stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 18:55 , ,

Se iznajmuva lux stan

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 18:53 , ,

Se izdava dvosoben stan

Број на соби: 3
Денес 18:40 , ,

Se iznajmuva deloven prostor kaj Soborna

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 18:36 , ,

Se izdava renoviran i opremen stan vo Aerodrom

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 18:35 , ,

Se izdava stan kaj katolicka crkva

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на станКога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации