Македонски | Shqip | English |

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!


Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!

Денес 15:03
Линк
, ,

Se izdava celosno opremen stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
Денес 00:32
Линк
, ,

Se iznajmuva luksuzen stan vo Taftalidze Karpos

850 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Денес 18:57 , ,

Se iznajmuva stan od 80m2

Број на соби: 3,5
Површина: 80
Денес 18:53 , ,

Se iznajmuva prazen stan od 80m2

Број на соби: 3,5
Површина: 80
Денес 18:51 , ,

Se izdava stan kaj megugradska avtobuska Vero

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 18:43 , ,

Se izdava celosno namesten stan vo Kolze

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 18:40 , ,

Stan od 50m2 vo Centar

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 18:39 , ,

Se izdava stan od 59m2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 18:35 , ,

Stan na Plostad - Nenamesten -

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 18:31 , ,

Se iznajmuva stan vo Kisela Voda Ekonomsko

14 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Денес 18:16 , ,

Se izdava stan vo kuka na Vodno

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 18:13 , ,

Se izdava stan 62m2 vo Centar

16 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 18:07 , ,

Se izdava stan vo Centar

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 18:04 , ,

SE IZNAJMUVA LUKSUZEN STAN VO KARPOS 3

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 18:03 , ,

Stan na Vodno so panoramski pogled

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Денес 18:02 , ,

SE IZNAJMUVA STAN VO DIAMOND GARDEN

Број на соби: 2
Површина: 70
Денес 17:52 , ,

Izdavam tosoben namesten stan 79м2 vo taftalidze 1

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 17:49 ,

Stan vo centarot na gradot vo Bitola

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 17:47 , ,

SOBA APARTMAN ZA NOKEVANJE I ODMOR SHORT TIME

799 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
Денес 17:45 , ,

NOV STAN VO CENTAR DEBAR MAALO SKOPJE

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 17:43
Линк
, ,

ИЗДАВАМ НОВ ДВОСОБЕН СТАН

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 17:41 ,

Luksuzen stan vo centarot na Bitola

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Денес 17:35 , ,

Се издава станче во Кисела Вода

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 17:29 , ,

Se izdava stan vo zgradata na Ziping vo Kozle

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 17:28 , ,

Se izdava stan za studenti

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 17:28 , ,

Se iznajmuva stan sproti rekord

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 17:24 , ,

Se iznajmuva stan

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 17:21 , ,

Dvosoben stan 55Mm2 pod Drzavna bolnica so parking

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 17:16 , ,

Se iznajmuva prekrasen stan vo Taftalidze

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 100
Денес 17:02 , ,

Се издава Нов стан во Центар/New flat for rent

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 16:55 , ,

Se izdava stan so dve terasi i tri spalni

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Денес 16:55 , ,

Se izdava stan vo ELENA LUKA

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 16:50 , ,

Se izdava stan 38m2 vo Centar kaj Grcka ambasada

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 16:48 , ,

Se izdava namesten stan pozadi Lisa Centar

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на станКога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации