Македонски | Shqip | English |

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!

На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!

21 фев. 22:14
Линк
, ,

IZDAVAM STAN VO MIRNA NASELBA VO SKOPJE

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
18 фев. 09:59
Линк
, ,

Se izdava stan vo Karpos 2

Број на соби: 2

Денес 02:45 , ,

Excellent View of Mountains

390 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 01:25 , ,

Se iznajmuva stan vo centar na Skopje

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 01:15 , ,

Se izdava stan vo Avtokomanda

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 00:30 , ,

SE IZDAVA NAMESTEN STAN

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 00:21 ,

Se izdava namesten stan vo centarot na Bitola

Број на соби: 2,5
Површина: 40
Денес 00:20 , ,

Se izdava dvosoben stan pozadi Univerzalna sala

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 00:14 , ,

Se izdava stan od 54m2

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 00:02 , ,

Se izdava nov stan vo Aerodrom za firma-firmi

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 00:02 , ,

Izdavam kopletno luksuzno opremen 90m2 stan

480 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 23:53 , ,

Se izdava stan vo Cair

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 23:49 , ,

Se izdava stan pozadi Univerzalna sala.

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 23:24 , ,

Se izdava stan vo blizina na Sampionce

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 23:15 , ,

Se izdava trosoben stan od 90m2

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 23:03 , ,

Stan za iznajmuvanje Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 23:03 , ,

SE IZDAVA STAN VO TAFTALIDZE

13 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Вчера 23:00 , ,

Stan vo Centar na super lokacija

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 22:58 ,

Se izdava kompletno namesten stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 22:34 , ,

Se izdava stan vo Karpos 3

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
Вчера 22:32 ,

Se izdava dvosoben opremen sprat od kuka

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 22:11 , ,

Se izdava luksuzno opremen stan vo Aerodrom

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 22:08
Линк
,

Iznajmuvam stan renoviran vo centar na Stip

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 21:57 , ,

Se izdava stan vo Kisela Voda

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 21:56 , ,

Stan pozadi Katolicka crkva

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 21:50 ,

Se iznajmuva stan vo Bitola

Број на соби: 3,5
Површина: 70
Вчера 21:49 , ,

Se izdava stan

Број на соби: 2,5
Вчера 21:44 , ,

Se izdava moderno namesten stan vo micurin

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 21:44 , ,

Se izdava luksuzen stan na 35ti sprat Sky City

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 21:44 , ,

Се издава стан на Плоштад

1 МКД / месечно

Број на соби: 2
Вчера 21:38 , ,

Apartment for rent

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 21:14 , ,

Se izdava luksuzen stan

Број на соби: 5
Површина: 180
Вчера 21:14 , ,

Se izdava stan vo Karpos 1

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 21:13 , ,

Se izdava del od kukja Taftalidje 181m2 kat i pot

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Вчера 21:12 , ,

Блок Пелистер

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 21:09 , ,

Se izdava stan od 60m2 vo Karposh

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 21:07 , ,

Kompletno namesten trosoben sprat od kuka

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 80
Вчера 21:07 , ,

MALO STANCE ZA STUDENTI VO KOZLE

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 2

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?

Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!

Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!

Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.

Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!

Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!

Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!

Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на стан

Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.

Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!

Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.

Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации