Македонски | Shqip | English |

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!


Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!

Денес 16:38
Linku:
, ,

Se izdava dvosoben luksuzen stan vo centarot na Skopje

320 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
29 апр. 14:36
Linku:
, ,

Luksuzen stan vo Karpos 2

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5

Денес 23:08 ,

Se iznajmuva renoviran stan vo centar na Stip

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 23:04 , ,

Se izdava

14 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 23:04 , ,

Se izdava

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Денес 22:57 , ,

Se izdava stan vo Kisela Voda

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 22:56 , ,

Stan pozadi Katolicka crkva

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 22:50 ,

Se iznajmuva stan vo Bitola

Број на соби: 3,5
Површина: 70
Денес 22:49 , ,

Se izdava stan

Број на соби: 2,5
Денес 22:44 , ,

Se izdava luksuzen stan na 35ti sprat Sky City

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 22:38 , ,

Apartment for rent

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 22:24 , ,

Nevseluvan stan do American College

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 22:14 , ,

Se izdava luksuzen stan

Број на соби: 5
Површина: 180
Денес 22:14 , ,

Se izdava stan vo Karpos 1

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 22:13 , ,

Se izdava del od kukja Taftalidje 181m2 kat i pot

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Денес 22:11
Linku:
, ,

Se izdava kompletno namesten stan vo Debar Maalo Skopje

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 22:09 , ,

Se izdava stan od 60m2 vo Karposh

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 22:07 , ,

Kompletno namesten trosoben sprat od kuka

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 80
Денес 22:07 , ,

MALO STANCE ZA STUDENTI VO KOZLE

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Денес 22:06 , ,

SE IZNAJMUVA CETVOROSOBEN STAN NA VODNO

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Денес 22:04 , ,

Стан во строг Центар

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 21:59 , ,

Stan vo Karpos 2

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 21:54 , ,

Se izdava stan vo porta Kozle ziping

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 21:50 , ,

Se izdava dvosoben stan vo Karpos

Број на соби: 3
Денес 21:49 ,

Се издава стан 55м2 / 2 соби - центар Велес

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Денес 21:46 , ,

Stan od 82m2 vo Centar na plostad

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 21:37 , ,

SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAR

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 21:25 , ,

Se izdava kompletno namesten stan vo Novo Lisice

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 21:20 , ,

Se izdava namestena garsonjera

140 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 21:17 , ,

Se iznajmuva stan vo Novo lisice

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 21:16 , ,

SE IZDAVA NOV STAN 63M2 vo centar

16 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 21:12 , ,

Se izdava stan

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 21:12 ,

Stan vo centarot na gradot

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 21:11 , ,

Se izdava stan vo reonski centar Aerodrom

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Денес 21:07 , ,

Se izdava namesten kat od kuka so poseben vleza

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 110
Денес 20:51
Linku:
, ,

Povolno dvosoben sproti VERO Taftalidze

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на станКога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации