Македонски | Shqip | English |

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!


Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!

Денес 12:58
Linku:
, ,

Se izdava 70m2 namesten dvosoben stan vo Kisela Voda

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70
12 мај 11:30
Linku:
, ,

Se izdava namesten stan vo Karpos 1

Број на соби: 2
Површина: 50
11 мај 16:28
Linku:
, ,

Ekskluziven Nov Stan na Ilindenska

390 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70

Денес 14:26 , ,

Se izdava stan vo Centar za vraboteni ili studenti

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:25 , ,

Se izdava stan vo Centar Vodno na visko prizemje

15 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:25 , ,

Se izdava stan vo Micurin

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:18 , ,

Se izdava kompleten namesten stan 63m2

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 14:17 , ,

Se izdava stan vo strog centar do Best Western

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:11 , ,

SE IZNAJMUVA ODLICEN STAN NA TOP LOKACIJA

420 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:08 , ,

Se izdava stan vo Kisela Voda

240 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:57 , ,

Se iznajmuva

Број на соби: 3
Денес 13:56 , ,

Se iznajmuva dvosoben namesten stan vo Debar Maalo

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:51 , ,

Se iznajmuva namesten stan od 52m2

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:46 , ,

Se iznajmuva stan od 65m2 vo Centar na ubava lokacija

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 13:42 , ,

Luksuzen Penthouse/Luxurious Penthouse Vodno 80m2

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 13:36 , ,

Se izdava trosoben stan blizu Drzavna bolnica

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 13:33 , ,

Se izdava stan

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 13:32 , ,

Se izdava stan do Elektro fakultet so vkluceni smetki

14 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 13:30 , ,

Se izdava namesten stan do Pedagoska

Број на соби: 3
Денес 13:30 ,

SE IZDAVA APARTMAN

Број на соби: 2,5
Денес 13:26 , ,

Se izdava stan vo kuka na Vodno

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 13:25 , ,

Se izdava nov namesten stan ul Praska br 11

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:23 , ,

СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЕЛЕНА ЛУКА

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:20 , ,

Se izdava stan vo Gorce Petrov

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:15 , ,

Se izdava namesten stan 43m2 Rasadnik

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:14 , ,

Se iznajmuva stan

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 13:13 , ,

Se izdava stan vo Centar Skopje

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 13:05 , ,

Se izdava stan na ul Borka Taleski itno

250 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Денес 13:04
Linku:
, ,

Se izdava namesten stan vo Garden Inn Vlae

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:03 , ,

Stanovi Skopje

Број на соби: 2
Денес 13:01 , ,

Se izdava stan vo Karpos 3

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 13:01 , ,

Se izdava stan od 63m2 vo Karpos 1

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 13:01 ,

Se izdava nov kompletno opremen stan vo centar na Strumica

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 12:59 , ,

Se izdava stan vo Aerodrom pozadi Kapitol

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 12:58 , ,

Se izdava luksuzen stan na vodno so pogled

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 12:58
Linku:
, ,

Se izdava 70m2 namesten dvosoben stan vo Kisela Voda

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на станКога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации