Македонски | Shqip | English |

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!


Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!

17 апр. 23:38
Линк
, ,

Се издава гарсоњера кај Млечен ресторан

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30

Денес 00:14 ,

Se izdava stan pod kirija

Број на соби: 4
Површина: 70
Денес 00:14 , ,

Се издава стан во Скопје

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 00:08 , ,

SE IZDAVA STAN VO CENTAR OD 60m2 vodno

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 60
Денес 00:03 , ,

Ddd

Број на соби: 3
Денес 00:02 , ,

Se izdava kompletno namestena garsonjera

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 00:02 , ,

Se izdava odlicna garsonjera vo Centar

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 00:02 , ,

Se izdava stan vo strog Cenar

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 00:02 , ,

Se izdava stan

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 00:02
Линк
, ,

Se iznajmuva stan vo Debar Maalo

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Денес 00:01 , ,

Se izdavaat apartmani za kratok prestoj vo Skopje

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Површина: 50
Денес 00:01 , ,

Se izdava stan vo Aerodrom

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 00:00 , ,

Se izdava stan vo Kapistec

Број на соби: 2
Вчера 23:55 , ,

Stan vo Madzari

Број на соби: 2
Вчера 23:47 , ,

Se izdava namesten stan od 55m2 vo Kisela Voda

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Вчера 23:44 , ,

Se izdava luksuzen stan vo Aerodrom

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 80
Вчера 23:36 , ,

Se izdava stan vo Karpos

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 23:28 , ,

KISELA VODA SKOPJE SE IZDAVA STAN

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 23:20 , ,

Se izdava stan od 60m2 vo Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 23:11 , ,

Se izdava stan od 38m2 vo K Voda

9 500 МКД / месечно

Број на соби: 2
Вчера 23:08 , ,

Se izdava stan od 40m2 vo Centar

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 40
Вчера 23:06 , ,

Stan nova gradba vo Skopje centar

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 23:02 , ,

Se iznajmuva stan vo Crnice

650 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 22:59 , ,

Se izdava Stan vo Centar 55m2

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 22:58 , ,

Namesten Stan So Garaza vo Adora FLATIRON 15ti Kat

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 22:56 , ,

Stan vo centarot na Skopje

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 22:46 , ,

Se izdava luksuzen stan na Vodno

1 300 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 22:42 , ,

Se izdava namesten stan vo Centar

14 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Вчера 22:39 , ,

Stan vo Debar Malo

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 22:31 , ,

Se izdava stan vo Centar

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 22:30 , ,

SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO CENTAR POVOLNO

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на станКога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации