Македонски | Shqip | English |

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!


Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!

Вчера 10:08
Linku:
, ,

Se izdava stan

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
09 мај 10:23
Linku:
, ,

Se izdava dupleks od 120m2 vo Taftalidze 1

890 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120

Денес 03:45 , ,

Excellent View of Mountains

390 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 02:25 , ,

Se iznajmuva stan vo centar na Skopje

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 01:26 , ,

SE IZDAVA NAMESTEN STAN

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 01:21 ,

Se izdava namesten stan vo centarot na Bitola

Број на соби: 2,5
Површина: 40
Денес 01:20 , ,

Se izdava dvosoben stan pozadi Univerzalna sala

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 01:14 , ,

Se izdava stan od 54m2

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 00:53 , ,

Se izdava stan vo Cair

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 00:49 , ,

Se izdava stan pozadi Univerzalna sala.

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 00:23 , ,

Se izdava stan vo blizina na Sampionce

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 00:23 , ,

Stan na prizemje so sopstven dvor vo Kapistec - Novogradba

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 00:15 , ,

Se izdava trosoben stan od 90m2

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Денес 00:03 , ,

Stan za iznajmuvanje Centar

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 00:00 , ,

Stan vo Centar na super lokacija

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 23:57 ,

Se izdava kompletno namesten stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 23:34 , ,

Se izdava stan vo Karpos 3

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
Вчера 23:32 ,

Se izdava dvosoben opremen sprat od kuka

Број на соби: 3
Површина: 90
Вчера 23:26 ,

Се издава стан во центарот на градот

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 23:11 , ,

Se izdava luksuzno opremen stan vo Aerodrom

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 23:08 ,

Se iznajmuva renoviran stan vo centar na Stip

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 23:04 , ,

Se izdava

14 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 23:04 , ,

Se izdava

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Вчера 22:57 , ,

Se izdava stan vo Kisela Voda

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 22:56 , ,

Stan pozadi Katolicka crkva

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 22:50 ,

Se iznajmuva stan vo Bitola

Број на соби: 3,5
Површина: 70
Вчера 22:49 , ,

Se izdava stan

Број на соби: 2,5
Вчера 22:44 , ,

Se izdava luksuzen stan na 35ti sprat Sky City

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 22:38 , ,

Apartment for rent

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 22:24 , ,

Nevseluvan stan do American College

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 22:14 , ,

Se izdava luksuzen stan

Број на соби: 5
Површина: 180

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на станКога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации