Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!


На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!06 авг. 19:43
Линк
, ,

Se izdava stan 75m2 kaj Univerzalna sala

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
21 јун. 15:59
Линк
, ,

Se izdavas tan vo Taftalidze

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
21 јун. 23:10
Линк
,

se izdava

Број на соби: 3,5

Денес 08:27 , ,

Se izdava nov stan vo Kisela Voda

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 08:27 , ,

Apartmankaj novazeleznicka kratokprestoj nokevanje

10 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 30
Денес 08:23 , ,

Se iznajmuva opremen stan od 50m2 vo Karpos 4

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 50
Денес 08:21 , ,

Se izdava stan

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 06:43 ,

Se iznajmuva namesten stan vo strog centar-Bitola

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 02:50 , ,

Se izdava luksuzen stan vo Aerodrom Capitol Mall

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 02:10 , ,

Se iznajmuva stan/ Jepet banes me qira

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 01:49 , ,

Se izdava stan od 57m2 vo Centar

Број на соби: 2
Денес 00:49 , ,

Stan vo Cevahir Sky City

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 21:11 , ,

Namesten stan

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 20:57 , ,

Iznajmuvanje na stan

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 20:32 , ,

Se izdava prazen stan vo Aerodrom

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 19:55 ,

Se izdava nevseluvan stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 19:13 , ,

Se izdava kompletno opremen stan vo Debar Maalo

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70
Вчера 18:39 , ,

Se izdava kompletno renoviran stan vo strog Centar

Број на соби: 3,5
Површина: 100
Вчера 18:36
Линк
, ,

Se izdava kompletno opremen stan vo strog Centar

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 18:35 ,

Apartman vo strog centar so besplaten parking

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 17:47 , ,

Se izdava stan vo centar na Skopje vo Debar Maalo

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Вчера 17:46 , ,

Se izdava trosoben stan

Број на соби: 3
Вчера 17:24
Линк
, ,

For Rent Sky Apartment

590 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Вчера 17:24 , ,

Se izdava stan vo Centar

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 16:37
Линк
, ,

Se izadava luksuzen stan vo Karpos 4 Porta Karpos

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 16:12 , ,

Se izdava namesten stan so parking mesto

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 16:00 , ,

Kombiniran deloven prostor

899 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 15:50 , ,

izdavam kompletno namesten stan kaj ruzveltova

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 4

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?


Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!


Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!


Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.


Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!


Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!


Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на стан


Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.


Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.


Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации