Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!


На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!Вчера 22:35
Link:
, ,

Se izdava namestena garsonjera

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 21:11
Link:
, ,

Se izdava nenamesten stan vo nas Kozle

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 150

Денес 19:16 ,

Letuvajte vo deluks apartman na sama plaza vo Pestani

70 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 19:13 , ,

Se izdava kompletno opremen stan vo Debar Maalo

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 70
Денес 18:39 , ,

Se izdava kompletno renoviran stan vo strog Centar

Број на соби: 3,5
Површина: 100
Денес 18:33 Агенција за недвижности , ,

Apartmani za kratok prestoj Skopje

20 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
Денес 17:59 ,

Banesa ipet me qira/stan se izdava

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 17:49 Агенција за недвижности , ,

Luksuzen stan vo Cevahir

850 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 17:33 , ,

Se Izdava TipTop Namesten

250 ЕУР /

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Денес 17:26 ,

Se izdava stan vo Ohrid

Број на соби: 2
Денес 17:16
Link:
, ,

Lux stan vo Dzevahir

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 17:16 , ,

Se izdava stan garsonjera Centar 30m2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 30
Денес 16:22 , ,

Se iznajmuva stan na Rekord vo Centar

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Денес 16:12 , ,

Se izdava namesten stan so parking mesto

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 16:00 , ,

Kombiniran deloven prostor

899 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Денес 15:45
Link:
, ,

Se izdava trosoben stan vo Gradski Zid

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 15:31 , ,

Se izdava stan od 60m2 vo Karpos 1

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 15:12 , ,

Se izdava dvosoben stan sproti Flatiron 50m2

210 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?


Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!


Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!


Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.


Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!


Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!


Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на стан


Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.


Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.


Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации