Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!


На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!16 авг. 21:39
Линк
, ,

IZDAVAM LUKSUZNO NAMESTEN STAN

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 70
Денес 09:15
Линк
, ,

Se izdava nov dvosoben stan so garaza Vodno

310 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
10 авг. 09:21
Линк
, ,

Se iznajmuva stan vo Aerodrom

Број на соби: 2

Денес 13:18 , ,

Prazen stan nasproti Soboren hram

900 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 13:10 , ,

Se izdava trosoben stan Micurin do zeleznickata stanica 70m2

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 13:10 , ,

Se izdava kompletno sovremeno opremen stan

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 12:57 , ,

se izdava namesten stan sproti hotel Karpos

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 12:29
Линк
, ,

Ce iznajmuvam garsonijera

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 12:06 , ,

Se izdava stan vo Kapistec 60m2 dvosoben

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 11:20
Линк
, ,

Complex Verina for rent se iznajmuva 210m2 appartment

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Денес 11:05 , ,

Se izdava stan vo City Garden

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 11:05
Линк
, ,

Se izdava kompletno opremen stan vo strog Centar

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 11:03 , ,

Stan vo Centar pozadi Ramstor

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 11:00 , ,

Apartman Stan za kratok prestoj dneven prestoj i nokjevanje

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
Денес 10:46 Агенција за недвижности , ,

Opremen trosoben stan vo strog Centar

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 90
Денес 10:25 , ,

SE IZDAVA STAN DO KAPITOL

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Денес 09:53 , ,

Namesten dvosoben stan vo Micurin 58m2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 09:53 , ,

Namesten trosoben stan pozadi Univerzalna so garaza

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 09:53 , ,

Kompletno renoviran dvosoben stan vo Centar

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?


Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!


Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!


Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.


Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!


Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!


Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на стан


Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.


Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.


Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации