Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!


На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!Вчера 19:09
Линк
, ,

Se izdava kompletno opremen stan

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
13 авг. 22:42
Линк
, ,

Se izdava namestena garsonjera

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1

Денес 00:03 , ,

Se izdava prazen stan vo Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 00:03 , ,

Se izdava prazen stan vo Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 00:03 , ,

Se izdava prazen stan vo Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 23:32 ,

Banes me qira

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 23:32 ,

Banes

Број на соби: 2
Вчера 23:32
Линк
, ,

Se izdava stan 75m2 na 2km od centar

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 23:32
Линк
, ,

Namesten Stan So Garaza vo Adora FLATIRON 11ti Kat

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 23:32 , ,

Nov Moderen i Luksuzen Stan so 2 Spalni i Sopstven Parking

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 23:23 , ,

Se izdava kompletno opremen stan Karpos 1 Tehnicki

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Вчера 21:23 , ,

Se izdava nov polunamesten stan od 40m2

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 20:09 ,

Se izdava stan vo Ohrid

Број на соби: 2
Вчера 19:15 ,

Kompletno moderno namesten stan

18 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Вчера 19:09 , ,

Se izdava stan

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 19:09
Линк
, ,

Se izdava kompletno opremen stan

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 19:08
Линк
, ,

Se izdava stan vo Avtokomanda

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 19:06 , ,

Се изнајмува стан во Скопје

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Вчера 18:47 , ,

Se izdava dvosoben stan vo Debarmaalo

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 18:13 , ,

Se iznajmuva dvosoben stan vo Centar

160 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 17:10 , ,

Se izdava stan vo Gorce Petrov

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 17:09 , ,

Se izdava stan kaj Porta Aerodrom

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?


Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!


Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!


Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.


Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!


Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!


Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на стан


Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.


Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.


Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации