Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!


На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!Денес 04:55
Linku:
, ,

Se izadava luksuzen stan vo Karpos 4 Porta Karpos

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
17 јун. 12:54
Linku:
Агенција за недвижности , ,

Se izdava stan za kancelarija vo Centar

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50

Денес 15:29 , ,

Stan do Vero Jumbo

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 15:29 , ,

Se izdava ekskluzivno namesten stan na Vodno

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
Денес 15:00 Агенција за недвижности , ,

Se izdava nov stan vo Aerodrom kaj Tobaco 2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 15:00 , ,

Se izdava stan vo Debar Maalo

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 14:36 Агенција за недвижности , ,

Apartmani za kratok prestoj Skopje

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Површина: 50
Денес 14:30 , ,

Se izdava namesten stan vo Aerodrom - Micurin

15 500 МКД / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:12 , ,

Apartman za kratok prestoj

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 14:02 , ,

Kompletno namesten sprat vo kuka so plateni smetki

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:18 , ,

Prazen stan nasproti Soboren hram

900 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 13:10 , ,

Se izdava trosoben stan Micurin do zeleznickata stanica 70m2

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 13:10 , ,

Se izdava kompletno sovremeno opremen stan

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 11:19 , ,

Se izdava stan vo Centar blizu Vlada

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 11:05 , ,

Se izdava stan vo City Garden

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 10:49 , ,

Se iznajmuva stan-stara carsija

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 10:41 , ,

Se izdava stan

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 10:31
Linku:
,

Apartman vo Ohrid

Број на соби: 2
Денес 10:21
Linku:
, ,

Aerodrom se izdava nov komplet opremen stan so 2 spalni

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 09:16 , ,

New furnished 100m2 apartment for rent

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 07:40 ,

SE IZDAVA STAN NA PRVI SPRAT namesten

7 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 07:29 , ,

Se prodava i iznajmuva stan na Vodno

Број на соби: 4
Денес 05:32 , ,

Se izdava stan vo Debar Maalo

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 05:00 ,

Se izdava stan 40q Veles

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 04:55 , ,

Se izdava prekrasen stan vo Centar Debar Maalo

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Денес 04:55
Linku:
, ,

Se izadava luksuzen stan vo Karpos 4 Porta Karpos

700 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 04:27 , ,

Se izdava stan

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Денес 04:27 , ,

Stan vo nova gradba na odlicna lokacija

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 04:27 , ,

Se izdava namesten stan vo Hrom

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 04:27 , ,

Renoviran dvosoben stan vo Taftalidze 2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 04:27 ,

Apartman vo strog centar Ohrid - 200m do pristaniste korzo

700 МКД / дневно

Број на соби: 2

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?


Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!


Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!


Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.


Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!


Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!


Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на стан


Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.


Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.


Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации