Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за изнајмување стан по екстра цени ширум градовите во Македонија!

Оваа категорија на Пазар3 е идеална за секој оној кој што сака да биде во тек со сите огласи за изнајмување на стан, или пак да регистрира оглас за издавање станови под кирија на лесен и едноставен начин!


На Пазар3 ќе можете да најдете богата понуда на огласи за изнајмување стан во областа на Скопје, но, имате и можност да објавите огласи за издавање станови во скопје, станови тафталиџе, нови станови автокоманда, нови станови карпош, како и станови под кирија во останатите градови во внатрешноста на нашата земја!08 септ. 13:50
Линк
, ,

Se iznajmuva nov stan vo Aerodrom

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
11 авг. 09:27
Линк
, ,

Se izdava

Број на соби: 2
Површина: 40

Денес 13:10 , ,

Se iznajmuva namesten stan vo Cevahir Sky City

420 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 12:28 , ,

Kisela Voda se izdava stan 48 namesten

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 12:27 , ,

Se izdava kompletno ureden stan vo naselba Lisice

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 140
Денес 11:38 , ,

Se izdava stan Centar 103m2 prazen

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 11:37 , ,

Se izdava stan vo Kapistec 60m2 dvosoben

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 11:35 , ,

Se izdava stan vo Centar od 54m2 namesten

230 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 11:32 , ,

Se izdava luksuzen stan vo Kozle For rent

Број на соби: 3,5
Денес 11:25 ,

Letuvajte vo deluks apartmani na sama plaza vo Pestani

70 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 11:24
Линк
, ,

Se izdava kompletno opremen stan vo Debar Maalo

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 11:23 , ,

Se izdava nov namesten stan vo Centar

440 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 11:19 , ,

Se izdava stan na Vodno

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 50
Денес 11:15 , ,

Se iznajmuva stan za kancelarija vo Madzir Maalo

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 11:03
Линк
, ,

Se izdava luksuzno namestena garsonjera vo Centar

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Денес 11:03 , ,

Se izdava stan vo Centar blizu Vlada

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 10:54 , ,

Izdavam dvosoben stan vo Aerodrom

150 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Денес 10:53 ,

Se izdavaat apartmani vo Ohrid

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 10:43 ,

Se izdava stan o 8mi Noemvri 1va kula

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Зошто Пазар3 е извонредно место за да следите и објавувате огласи за изнајмување стан?


Пазар3 важи за најголемото купопродажно место во Македонија, во кое ќе можете да купите или изнајмите се што Ви е потребно, почнувајќи од автомобили, електроника па се до недвижнини и живеалишта како куќи и вили, бараки и гаражи па се до станови под кирија во секој момент!


Богата понуда - на нашиот сајт ќе имате можност за следење на огласи за изнајмување стан на било која локација, во било каква состојба и за цена која може да биде компатибилна со вашиот буџет!


Имено, тука ќе можете да извршите издавање станови во скопје, да бидете во тек со сите станови под кирија во скопје , да направите издавање гарсоњера скопје, но, и да изнајмите станови во охрид, станови за една вечер - како станови за нова година и се разбира, да изнајмите станови како студент.


Исто така, се поголем е бројот на огласи за изнајмување стан во кои нашите корисници нудат стан со двор во одлични населби, а она што се бара од вас е само да ги следите сите огласи за изнајмување стан и да ги одберете оние кои ви се најприкладни!


Лесен и интуитивен сајт за употреба - Пазар3 Ви нуди одлична прегледност на сите огласи за изнајмување стан, а истовремено, Ви овозможуваме и можност за регистрирање на огласи за изнајмување стан со кои ќе известите преку 70 000 дневни посетители за вашата потреба!


Резултатот е повеќе од одличен, бидејќи за кратко време Вие ќе се сместите во нови станови и одлично уредени станови под кирија, чија месечна рента би била во склад со вашиот буџет!Совети за објавување и лесно следење на огласи за изнајмување на стан


Кога станува збор за следење на огласи за изнајмување стан, Пазар3 Ве советува да ги користите филтрите на нашиот сајт, вклучувајќи го и полето за пребарување во кое ќе можете да внесете фрази кои асоцираат на вашата потреба.


Пример - "издавање станови", "станови под кирија", "станови под кирија во скопје", "издавање гарсоњера скопје", и слично, а нашиот систем ќе Ви ги понуди сите огласи за изнајмување стан според она што сте го внеле!


Од друга страна, пак, при регистрирање на огласи за изнајмување на стан, Ве советуваме да се придржувате кон правилата за огласување на нашиот сајт како и кон уредувањето.


Вашите огласи ќе бидат атрактивни за читање само доколку се лесни за читање и разбирливи, па применете ги овие совети во пракса и почувствувајте ја инстантната разлика!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации